Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Marie

Momentálně nejsem online .

906 509 109
linka 55
výklad karet,věštění
 906 509 109
linka 55
 

Jsem Ryba s ascendentem celkem přívětivého Štíra.

Vždy jsem viděla věci, které jiní lidé neviděli. Po jedné dramatické události v dětství se má intuice rozvinula naplno a otevřela se mi úžasná, nikdy nekončící cesta za duchovním poznáním.

K výkladu karet  jsem se dostala v mládí. K výkladu používám vlastnoručně navržené karty, vycházející z  tarotu, obohaceného o systém čtení z karmy. Prostřednictvím mých karet můžete kromě otázek na práci, vztahy, peníze, lásku či budoucnost svou i Vašich blízkých, nahlédnout i do svých minulých životů.

Při klientských seancích využívám často karmickou numerologii. Jejím prostřednictvím odhaluji karmické zátěže, díky kterým se dostáváte do stále se opakujících negativních situací, z nichž navzdory své nejlepší snaze nemůžete nalézt cestu ven. Pomohu Vám odhalit a vyhnout se spouštěčům, které tento mechanismus aktivují.

Ráda pracuji se siderickým kyvadlem, jehož přímočará komunikace poskytuje velmi přesné a jednoznačné odpovědi na mnoho otázek.

Považuji se však především za ceremoniální čarodějku a jako taková při své práci uplatňuji rituální magickou praxi.

Žádnou otázku se neostýchejte položit. Žádné odpovědi není třeba se bát.

Děkuji Vám všem, kteří se mne obracíte i těm, kteří se ke mně vrací.  Ráda Vám pomáhám a komunikace s Vámi mi dává hodně síly.

Těším se na Vás

Marie
Andělé a my - cyklus článků od vědmy Marie najdete ZDE

 


 Kategorie: výklad karettarotové kartyvěštění budoucnostikyvadlomagie

Získejte ihned odpovědi na své otázky. Využijte nejpohodlnější pravdivý výklad karet a budoucnosti, věštění, numerologický rozbor nebo odhalení karmického uzlu od uznávané vědmy.
Na čísle 906 509 109 linka 55