Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Beran

horoskop,beran

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Nadějný projekt můžou ohrozit neúplné nebo zkreslené informace. Přeceníte totiž člověka, který se ustavičně vychloubá tím, že zjistí a zajistí i nemožné. Ve skutečnosti takové možnosti nemá, jen se dělá důležitý, a proto na něho nespoléhejte, jelikož zůstane jen u slibů. Ještě to však není ztracené! Dohodněte si schůzku s jedincem, který bude mít poslední slovo. Máte šanci ho přesvědčit, že jste ti praví.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Okolí respektuje vaše názory, a dokonce bere na vědomí i bláznivé nápady. Je to pro vás vítaná vzpruha, abyste pokračovali. Nezabrzdí vás tedy ani únava či znechucení z toho, že se vám jistá věc pořád vrací „na stůl“ k dopracování nebo předělání. Pravou příčinou je zřejmě to, že vás pohltil pocit sebeuspokojení a pominuli jste detaily. V duchu se zastydíte tím spíš, je-li akce spojená s cizinou nebo cizinci.

>> zpět na přehled


Beran - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MARS

Povaha tohoto druhu lidí je velice odvážná, energická, rozhodná, ale také prostá a málo komplikovaná. Důvěřují svým vlastním schopnostem, ne­snesou vůbec vnucování a vládu nad sebou a mají vyvinutý smysl pro ne­závislost a svobodu. Nevyhýbají se ani boji při překonávání překážek a tím je život těchto osob provázán věčnou snahou po uplatnění a průkopnictví. Při tom mají schopnost strhnouti s sebou jiné a udělati z nich nadšené spolupracovníky. Jsou výbornými vůdci. Smysl pro povinnost je silně vyvinut, jsou velkoryse a optimisticky založeni. Tyto vlastnosti jim po­máhají překlenout i nejobtížnější situace, do nichž se dostávají svojí ukvapeností a bezohledným postupem.

Lidé zrození ve znamení Berana jsou sobečtí, neklidní a náladoví, se sklo­nem k podrážděnosti a nedovedou odpouštět. Ani v lásce ani v manželství nejsou příliš spolehliví, protože milují změnu. Neznají míru a rádi přehánějí ve smyslu dobrém i zlém.

Jak jsme již poznali, nejsou lidé, kteří se narodili v tomto znamení, dob­rými podřízenými. Vyvíjejí mnoho úsilí, aby se dopracovali vedoucího po­stavení. Přesto mohou vyniknouti jako architekti a kresliči, výhodná jsou pro ně všechna povolání, ve kterých se pracuje se zbraněmi, železem ne­bo ohněm, jako lékaři mohou býti vynikajícími chirurgy.

Mají dobré zdraví a značnou tělesnou odolnost. Trpívají však přepracová­ním nebo jiným přemáháním sil. Ukvapeností a unáhleností si působí úra­zy a nehody.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Beran, Aries


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109