Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Beran

horoskop,beran

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

V rámci upevnění pozice v zaměstnání nebo dominantní role v novém projektu uděláte několik velmi dobrých rozhodnutí. Ani pochybovačný člen rodiny nebo věčně reptající kolega na nich nenajde žádnou chybu. Zarmoutíte však kamarádku, protože na ni nebudete mít vůbec čas. Bude vám to líto o to víc, že se zrovna potýká s milostnými problémy. Měli byste si s ní promluvit aspoň telefonicky, opravdu to potřebuje.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Vypadá to, že se k vám Štěstěna zase otáčí čelem. Přihraje vám pár spřízněných duší, navíc budete mít hlavu plnou nápadů. Jenom vám ještě chybí trpělivost a pevná vůle dotáhnout aspoň některé plány do konce. Hlavně se do ničeho nenuťte a nesnažte se nic uspěchat, protože by to na výsledcích bylo znát. Taky mějte na paměti, že nyní potřebuje důkazy obdivu a náklonnosti. Podle toho si vybírejte, koho navštívíte.

>> zpět na přehled


Beran - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MARS

Povaha tohoto druhu lidí je velice odvážná, energická, rozhodná, ale také prostá a málo komplikovaná. Důvěřují svým vlastním schopnostem, ne­snesou vůbec vnucování a vládu nad sebou a mají vyvinutý smysl pro ne­závislost a svobodu. Nevyhýbají se ani boji při překonávání překážek a tím je život těchto osob provázán věčnou snahou po uplatnění a průkopnictví. Při tom mají schopnost strhnouti s sebou jiné a udělati z nich nadšené spolupracovníky. Jsou výbornými vůdci. Smysl pro povinnost je silně vyvinut, jsou velkoryse a optimisticky založeni. Tyto vlastnosti jim po­máhají překlenout i nejobtížnější situace, do nichž se dostávají svojí ukvapeností a bezohledným postupem.

Lidé zrození ve znamení Berana jsou sobečtí, neklidní a náladoví, se sklo­nem k podrážděnosti a nedovedou odpouštět. Ani v lásce ani v manželství nejsou příliš spolehliví, protože milují změnu. Neznají míru a rádi přehánějí ve smyslu dobrém i zlém.

Jak jsme již poznali, nejsou lidé, kteří se narodili v tomto znamení, dob­rými podřízenými. Vyvíjejí mnoho úsilí, aby se dopracovali vedoucího po­stavení. Přesto mohou vyniknouti jako architekti a kresliči, výhodná jsou pro ně všechna povolání, ve kterých se pracuje se zbraněmi, železem ne­bo ohněm, jako lékaři mohou býti vynikajícími chirurgy.

Mají dobré zdraví a značnou tělesnou odolnost. Trpívají však přepracová­ním nebo jiným přemáháním sil. Ukvapeností a unáhleností si působí úra­zy a nehody.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Beran, Aries


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109