Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Býk

horoskopy,býk,esoterika

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Máte před sebou příjemné období, i když na váš vkus až příliš nabité událostmi. Horečnatou aktivitu přesto nepřehánějte a snažte se ji vyvážit pobytem v přírodě a třeba i lenošením. Pokud dokončíte to, co jste trochu z donucení začali, pocit zadostiučinění vás příjemně zahřeje. Také reakce partnera vás mile překvapí. Má-li oba ještě pár dní dovolené, vydejte se na výlet spolu. Povede se nad očekávání.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Potomek, sourozenec nebo mladší člen rodiny se pustí do věci, která očividně přesahuje jeho možnosti. Poznámkami, že coby zkušenější a moudřejší víte, že to skončí malérem, ho neodradíte. Právě naopak, bude se snažit prosadit bláznivý nápad o to víc a přitom pokazí, co doposud bez potíží funguje. Budete mít co napravovat, nicméně to nedělejte za jeho zády, nýbrž se postarejte, aby dostal za vyučenou.

>> zpět na přehled


Býk - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je VENUŠE

Jarní krása a svěžest je příznačná pro vládkyni Venuši. I lidé, v této době zrození, povahově odpovídají tomuto období květů v přírodě. Rozumí umění, milují zpěv a tanec a vše, co uspokojuje jejich touhu po požitcích. Radují se ze života, i když se zdají býti uzavřenými a nepřístupnými. Vy­kládá se to někdy jako nedostatek přímosti, což však není vůbec pravda, neboť právě tito lidé jsou velmi upřímní a poctivě smýšlející a lživost je jim docela cizí. Jsou mírumilovní, vždy ochotni pomoci jiným. Jdou vytrvale a neúnavně za svými cíli s životní rozvahou chybějící před­chozímu znamení Berana.

Jsou prakticky a materiálně založeni, dívají se na vše věcně a přitahuje je vše, co jde nějakým způsobem prakticky využít. Co jednou uznali za správné, to sotva opustí a neradi trpí vměšování se jiných lidí do jejich zá­ležitostí.

Jsou velice klidní, trpěliví a nenároční, v životě milují klid a pohodlí. Nej­větší jejich vadou a nebezpečím pro život je jejich svéhlavost. Fantazie a blouznění jsou jim cizí. Mohou zvláště vyniknout v zemědělství, chemii, sochařství, zpěvu a stavi­telství. Ženy v tomto znamení narozené jsou praktické hospodyně a mají nadání pro vaření.

Lidé, zrození ve znamení Býka, mají pevné zdraví a je jen málo nemocí, ke kterým jsou náchylní.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Býk, Taurus


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109