Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Býk

horoskopy,býk,esoterika

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Člen rodiny se začne usilovně věnovat činnosti, která je vám naprosto cizí. Nezměníte to, přestože ho zaúkolujete a povedete přitom řeči, na které prozatím vždycky slyšel. Kupodivu nezaberou ani lichotky typu, že si s jistou věcí nikdo kromě něho neporadí. Bez obvyklých výmluv vyhoví vašim vrtochům, ale hned si zase půjde po svých. Raději ho nechte na pokoji, však se mu nové hobby brzy omrzí.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Jestli vám dosavadní život styl přestává vyhovovat, nabízí se řada možností, jak ho můžete radikálně změnit. Podmínkou je, že budete chtít. Do popředí zájmu se tak dostanou otázky ohledně uspořádání domácnosti, stavebních úprav, modernizace, koupě či prodeje nemovitosti či stěhování. Rovněž se rýsuje zásadní obrat ve vztahu. Není vyloučeno, že pomyslíte na uzavření, či zrušení manželství nebo partnerství.

>> zpět na přehled


Býk - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je VENUŠE

Jarní krása a svěžest je příznačná pro vládkyni Venuši. I lidé, v této době zrození, povahově odpovídají tomuto období květů v přírodě. Rozumí umění, milují zpěv a tanec a vše, co uspokojuje jejich touhu po požitcích. Radují se ze života, i když se zdají býti uzavřenými a nepřístupnými. Vy­kládá se to někdy jako nedostatek přímosti, což však není vůbec pravda, neboť právě tito lidé jsou velmi upřímní a poctivě smýšlející a lživost je jim docela cizí. Jsou mírumilovní, vždy ochotni pomoci jiným. Jdou vytrvale a neúnavně za svými cíli s životní rozvahou chybějící před­chozímu znamení Berana.

Jsou prakticky a materiálně založeni, dívají se na vše věcně a přitahuje je vše, co jde nějakým způsobem prakticky využít. Co jednou uznali za správné, to sotva opustí a neradi trpí vměšování se jiných lidí do jejich zá­ležitostí.

Jsou velice klidní, trpěliví a nenároční, v životě milují klid a pohodlí. Nej­větší jejich vadou a nebezpečím pro život je jejich svéhlavost. Fantazie a blouznění jsou jim cizí. Mohou zvláště vyniknout v zemědělství, chemii, sochařství, zpěvu a stavi­telství. Ženy v tomto znamení narozené jsou praktické hospodyně a mají nadání pro vaření.

Lidé, zrození ve znamení Býka, mají pevné zdraví a je jen málo nemocí, ke kterým jsou náchylní.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Býk, Taurus


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109