Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Blíženci

horoskop,blíženci,

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

V testování spolehlivosti, oddanosti a poslušnosti jste jedničky, a dokonce se v tom občas vyžíváte. Čeká vás ovšem nemilé překvapení a zaslouží se o to člověk, který bezmyšlenkovitě a přesně do puntíku splní to, co mu uložíte. Budete mít co napravovat. Na osud si nestěžujte ani v případě, že něco neproběhne tak, jak jste si vysnili. Zkuste alespoň připustit, že neplánová změna může být i prospěšná.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Bohužel žijete v klamné iluzi, že je všechno v nejlepším pořádku. Prozatím se vám daří udržet blízké na uzdě, jelikož projevy nevraživosti ututláte hned v zárodku a při výměnách názorů ulámete pomyslné hroty. Ze všeho nejvíc totiž toužíte po klidu, jenže vaše „mírové mise“ a ústupky naopak atmosféru zhoršují. Na „velký třesk“ stejně dojde, díky němu se však vzduch vyčistí a všem se vlastně uleví.

>> zpět na přehled


Blíženci - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MERKUR

Lidé, zrození ve znamení Blíženců, jeví neutuchající zájem o vše kolem sebe, jejich duch je stále v činnosti a neklidu a hledá novosti. Tím jsou všichni tito lidé povahy rozervané a roztříštěné. Mají mnoho schopností a nadání, takže se těžko rozhodují pro konkrétní věci. Začínají-li nějakou věc, brzy ji odsunou a začínají opět novou, aby i tato byla brzy vytlačena jinou. A také s přáteli je to někdy tak.

Tito lidé nejsou však jen sami neklidní, způsobují neklid i ve svém okolí. Mnoho lidí takové stále se měnící povaze těžce zvyká. Požadují pro sebe volnost jednání i pohybu, ale povolují totéž jiným. Podrobí se pouze teh­dy, poznají-li naprostou převahu. V takovém případě se podvolí celou svou bytostí a stávají se nadšenými obdivovateli tak dlouho, jak dlouho trvá tato převaha.

Bojovat dovedou pouze slovem, jinému boji se vyhýbají. I při sebevětším rozčilení je uklidní přívětivé slovo a jsou upoutáni ihned jinými záležitost­mi. Někdy se z nich stávají mluvkové, pomlouvači a poctivé jednání je jim cizí.

I v lásce a manželství se projevuje jejich nestálost a neklid. Totéž platí pro zaměstnání. Netouží po práci vyžadující námahu a soustředění.

Na anatomické úrovni u znamení Blíženců pozor na nervovou soustavu, průdušky a plí­ce, protože zvlášť citliví jsou na nachlazení a nemoci plic.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Blíženci, Gemini


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109