Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Blíženci

horoskop,blíženci,

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Kdosi vám nakukal, že máte vždy a všude působit seriózním, až chladným dojmem. V hloubi duše cítíte, že to nejste vy, a tak není divu, že vás budou jako magnet přitahovat rozpustilé osoby. A to je dobře, protože v jejich blízkosti se zbavíte upjatosti a dáte volný průchod spontánním projevům radosti. Tím se dostanete do povznesené nálady, která vám dlouho vydrží, a zase získáte pověst zábavného společníka.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Zřejmě si to ani neuvědomujete, ale po nedávných krkolomných událostech k okolí přistupujete mnohem shovívavěji a vstřícněji než obvykle. Někdo by toho mohl využít a požádat vás o laskavost. Ať už se jedná o půjčení peněz, nebo cenného předmětu, budete „dluh“ složitě vymáhat zpět. Také přímluvu si pořádně rozmyslete, máte-li o spolehlivosti a dobrých úmyslech dotyčného sebemenší pochybnosti.

>> zpět na přehled


Blíženci - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MERKUR

Lidé, zrození ve znamení Blíženců, jeví neutuchající zájem o vše kolem sebe, jejich duch je stále v činnosti a neklidu a hledá novosti. Tím jsou všichni tito lidé povahy rozervané a roztříštěné. Mají mnoho schopností a nadání, takže se těžko rozhodují pro konkrétní věci. Začínají-li nějakou věc, brzy ji odsunou a začínají opět novou, aby i tato byla brzy vytlačena jinou. A také s přáteli je to někdy tak.

Tito lidé nejsou však jen sami neklidní, způsobují neklid i ve svém okolí. Mnoho lidí takové stále se měnící povaze těžce zvyká. Požadují pro sebe volnost jednání i pohybu, ale povolují totéž jiným. Podrobí se pouze teh­dy, poznají-li naprostou převahu. V takovém případě se podvolí celou svou bytostí a stávají se nadšenými obdivovateli tak dlouho, jak dlouho trvá tato převaha.

Bojovat dovedou pouze slovem, jinému boji se vyhýbají. I při sebevětším rozčilení je uklidní přívětivé slovo a jsou upoutáni ihned jinými záležitost­mi. Někdy se z nich stávají mluvkové, pomlouvači a poctivé jednání je jim cizí.

I v lásce a manželství se projevuje jejich nestálost a neklid. Totéž platí pro zaměstnání. Netouží po práci vyžadující námahu a soustředění.

Na anatomické úrovni u znamení Blíženců pozor na nervovou soustavu, průdušky a plí­ce, protože zvlášť citliví jsou na nachlazení a nemoci plic.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Blíženci, Gemini


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109