Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Lev

horoskopy,lev

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Smyslem dovolené přece není stihnout všechno, na co jindy nemáte čas, náladu a vlastně ani pomyšlení. Partner se nebude zlobit, když mu klidným hlasem, a hlavně rozumně zdůvodníte, proč byste měli cestovní plány podstatně zredukovat. Společně to pak proberte s rodinou. Menší děti navnadíte činnostmi s „příchutí dobrodružství“ a dospívající budou mít stejně výhrady ke všemu, takže to neřešte.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Snažte se udělat všechno pro to, abyste zabránili projevům žárlivosti, nevraživosti, a zejména závisti v okruhu svých nejbližších. Schyluje se totiž k rodinnému dramatu, které může mít přímou souvislost s peněžitou výhrou, nemovitostí, dědictvím, prostě nečekaně získaným majetkem. Nemile vás překvapí bezohlednost a ziskuchtivost těch, na jejichž velkorysost byste si ještě nedávno vsadili.

>> zpět na přehled


Lev - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je SLUNCE

Nejšlechetnější nejvznešenější povahy, lidé plní tvořivé síly, praví vůdcové. Pocity méněcennosti a bázně jsou jim naprosto cizí. Maličkostmi se nezabývají, vždy mají před sebou veliké cíle. Jsou otevřenými kritiky, svých přátel se dovedou zastat slovem i skutkem.

Jsou sebevědomí a ctižádostiví, chtějí být středem každé společnosti. V nitru jsou však idealisty, zájem celku staví nad zájem jednotlivce a pro uskutečnění těchto snah se dokáží plně obětovat.

Milují peníze, které jim dávají možnost obklopit se vší krásou a přinášejí jim svobodu a nezávislost. O svobodu a nezávislost dovedou bojovat do všech důsledků a snaží se je uhájit za každou cenu. Nejsou malicherní, mi­lují dobré jídlo a pití i všechny ostatní radovánky. Lidé, zrození ve zname­ní Lva, mají v životě úspěch, protože slučují cílevědomost, vytrvalost a rychlé rozhodování. Jejich chybou bývá přílišná velkorysost a neschop­nost podřídit se druhým.

Jsou většinou ohnivé povahy. Jejich city jsou velice silné a jejich dobrosr­dečnost a šlechetnost činí druhé šťastnými.

V milostných záležitostech jsou velice spolehliví a pozorní. Nemají smysl pro malé milostné zápletky a nejsou záletníky. Znají jen skutečně upřímné vášně a milují celou svou duší.

V zaměstnání se snaží dosáhnout vždy nejvyššího postavení. Jako obchod­níkům či podnikatelům jim však hrozí nebezpečí ztrát pro jejich velko­rysost. Jako klenotníci mají někdy veliké štěstí, vynikají i jako malíři, hu­debníci či herci.

Z hlediska zdravotního jsou náchylní k chorobám srdce a míchy, mají však celkem pevné zdraví a odolnost.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Lev, Leo


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109