Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Lev

horoskopy,lev

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Osud vám přihraje charismatického jedince, jehož zatoužíte blíž poznat. Budete se snažit upoutat jeho pozornost bez ohledu na to, zda jste zadaní, nebo zrovna žijete sami. Pod vlivem citů, dost možná i vybuzených vášní, prostě zapomenete na celý svět. Pouze profesní záležitosti se vám nepodaří vytěsnit úplně, protože se zapojíte do přípravy zajímavého projektu, který se má spustit už po prázdninách.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Zkušenosti letitého kamaráda vám přimějí k tomu, že domyslíte důsledky toho, co hodláte podniknout. Poslední kapkou bude debata s lidmi, kteří vás mají přesvědčit, že si šlapete po štěstí. Včas tedy vycouváte z pochybného podniku, případně se zapojíte jen v omezené míře a poohlédnete se po něčem jiném. Vy se zbavíte stresu a partnerovi uděláte náramnou radost, když s ním absolvujete typicky letní akci.

>> zpět na přehled


Lev - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je SLUNCE

Nejšlechetnější nejvznešenější povahy, lidé plní tvořivé síly, praví vůdcové. Pocity méněcennosti a bázně jsou jim naprosto cizí. Maličkostmi se nezabývají, vždy mají před sebou veliké cíle. Jsou otevřenými kritiky, svých přátel se dovedou zastat slovem i skutkem.

Jsou sebevědomí a ctižádostiví, chtějí být středem každé společnosti. V nitru jsou však idealisty, zájem celku staví nad zájem jednotlivce a pro uskutečnění těchto snah se dokáží plně obětovat.

Milují peníze, které jim dávají možnost obklopit se vší krásou a přinášejí jim svobodu a nezávislost. O svobodu a nezávislost dovedou bojovat do všech důsledků a snaží se je uhájit za každou cenu. Nejsou malicherní, mi­lují dobré jídlo a pití i všechny ostatní radovánky. Lidé, zrození ve zname­ní Lva, mají v životě úspěch, protože slučují cílevědomost, vytrvalost a rychlé rozhodování. Jejich chybou bývá přílišná velkorysost a neschop­nost podřídit se druhým.

Jsou většinou ohnivé povahy. Jejich city jsou velice silné a jejich dobrosr­dečnost a šlechetnost činí druhé šťastnými.

V milostných záležitostech jsou velice spolehliví a pozorní. Nemají smysl pro malé milostné zápletky a nejsou záletníky. Znají jen skutečně upřímné vášně a milují celou svou duší.

V zaměstnání se snaží dosáhnout vždy nejvyššího postavení. Jako obchod­níkům či podnikatelům jim však hrozí nebezpečí ztrát pro jejich velko­rysost. Jako klenotníci mají někdy veliké štěstí, vynikají i jako malíři, hu­debníci či herci.

Z hlediska zdravotního jsou náchylní k chorobám srdce a míchy, mají však celkem pevné zdraví a odolnost.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Lev, Leo


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109