Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Váhy

horoskop,váhy

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Ze všeho nejdřív zapátrejte ve svých myšlenkách i emocích a položte si otázku, zda vám na daném vztahu, úkolu, nebo člověku skutečně záleží. Odpovězte si upřímně, i když to může zabolet. Dalším předpokladem, že se pohnete z místa, je to, že přestanete obviňovat všechny kolem a přiznáte si vlastní díl viny. Tohle všechno se snažte stihnout dřív, než vyrazíte na dovolenou, ať vám ji nepokazí noční můry.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

S klidným svědomím můžete opustit dosavadní životní styl a konečně si dopřejte luxus nových zkušeností, a to včetně citových či milostných. Nepůjde to snadno, protože jste poněkud zpohodlněli, případně jste v jistém uzavřeném okruhu lidí strávili příliš mnoho času. Budete-li tápat, jak s nabytou volností máte naložit, inspirujte se u přátel a známých, které právem považujete za šťastné jedince.

>> zpět na přehled


Váhy - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je VENUŠE

Lidé, zrození ve znamení Vah, jsou převážně intelektuálně založení, se silným citovým životem. Mají radost ze života, touží po požitcích a dove­dou se nadchnout pro vše krásné. Jsou poctiví, pravdomluvní a mají vyvinutý smysl pro právo a spravedlnost. Většinou jsou to lidé dobří a sympa­tičtí, jemnocitní, lidumilní a vždy ochotní pomoci. Rychle si získávají přátelství druhých.

Jistou vadou je jejich velká citlivost a sklon k netrpělivosti, ale také bezstarostnosti, což se mnohdy projevuje v poněkud lehkomyslném nakládání s pe­nězi.

Mají své ideály a snaží se zařídit si svůj život podle nich. Jsou ctižádostiví, touží po lichotkách, ale dovedou dobře vzdorovat životním nesnázím. Mi­lují sice svobodu a neodvislost, ale nedovedou žít osamoceně. Společnost pro ně mnoho znamená a také manželství hraje v jejich životě významnou roli.

Hodí se téměř pro všechna povolání, zejména taková, kde přicházejí do styku s lidmi. Příjemně se s nimi pracuje, jsou pořádní, skromní a necha­jí se poučit. Pro svůj vyvinutý smysl pro spravedlnost nejlépe vykonávají povolání soudce a úředníka vůbec. V módních ateliérech mají ženy, zro­zené ve znamení Vah, veliké úspěchy. Jejich návrhy jsou skvělé a práce vkusná. Hodí se i pro vedení rytmických a tanečních škol.

Zrozenci ve znamení Vah jsou dobré tělesné konstituce a nebezpečí cho­rob není značné. Až na větší choulostivost ledvin a močového měchýře.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Váhy, Libra


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet online a věštění po telefonu na čísle 906 509 109