Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Váhy

horoskop,váhy

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Vaše dosavadní životní jistoty se otřesou v základech a bez podpory rodinných příslušníků nebo přátel se zřejmě neobejdete. Potřebujete hlavně od nich slyšet, že se mračna zase přeženou a všechno se v dobré obrátí. V podstatě je to pravda, i když si na konec období vypjaté nervozity počkáte minimálně do podzimu. Hlavně se nijak nepokoušejte vývoj popohnat nebo usměrnit, jen byste ho tím zpomalili.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Na poslední chvíli se rozhodnete, že přece jen příležitost využijete, a dobře uděláte. Výjimkou je nabídka, abyste investovali vlastní peníze do projektu, který vám údajně zajistí rychle a snadné zbohatnutí. Sice nejde přímo o podvod, ale mohli byste přijít o úspory, sebevědomí, nebo obojí. Radost vám naopak udělá někdo z rodiny, když spontánně ocení, co jste pro něho vykonali i za cenu osobní oběti.

>> zpět na přehled


Váhy - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je VENUŠE

Lidé, zrození ve znamení Vah, jsou převážně intelektuálně založení, se silným citovým životem. Mají radost ze života, touží po požitcích a dove­dou se nadchnout pro vše krásné. Jsou poctiví, pravdomluvní a mají vyvinutý smysl pro právo a spravedlnost. Většinou jsou to lidé dobří a sympa­tičtí, jemnocitní, lidumilní a vždy ochotní pomoci. Rychle si získávají přátelství druhých.

Jistou vadou je jejich velká citlivost a sklon k netrpělivosti, ale také bezstarostnosti, což se mnohdy projevuje v poněkud lehkomyslném nakládání s pe­nězi.

Mají své ideály a snaží se zařídit si svůj život podle nich. Jsou ctižádostiví, touží po lichotkách, ale dovedou dobře vzdorovat životním nesnázím. Mi­lují sice svobodu a neodvislost, ale nedovedou žít osamoceně. Společnost pro ně mnoho znamená a také manželství hraje v jejich životě významnou roli.

Hodí se téměř pro všechna povolání, zejména taková, kde přicházejí do styku s lidmi. Příjemně se s nimi pracuje, jsou pořádní, skromní a necha­jí se poučit. Pro svůj vyvinutý smysl pro spravedlnost nejlépe vykonávají povolání soudce a úředníka vůbec. V módních ateliérech mají ženy, zro­zené ve znamení Vah, veliké úspěchy. Jejich návrhy jsou skvělé a práce vkusná. Hodí se i pro vedení rytmických a tanečních škol.

Zrozenci ve znamení Vah jsou dobré tělesné konstituce a nebezpečí cho­rob není značné. Až na větší choulostivost ledvin a močového měchýře.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Váhy, Libra


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet online a věštění po telefonu na čísle 906 509 109