Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Střelec

znamení zvěrokruhu,střelec

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Nabídka se vám může zdát příliš dokonalá, navíc vás události z poslední doby naučily větší ostražitosti. Dotyčný svůj návrh myslí zcela vážně, všechno má do detailů promyšlené, jen ho záměrně předestřel poněkud mlhavě a tvářil se přitom tajemně. Tím vás dokonale zmátl a znejistěli, přitom jeho záměrem bylo vybudit ve vás zvědavost a tvůrčí nadšení, abyste vymysleli varianty, jak dál postupovat.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Povede se vám pár věcí, které ostatní odsoudili k nezdaru. To vás navnadí, a tak se nejspíš necháte zlákat do vyloženě riskantního projektu. Buďte zvlášť opatrní, pokud vám kdosi slibuje, že snadno a rychle zbohatnete s tím, že nejdřív musíte peníze vložit. Nebude snadné odolat, jelikož důležitou roli sehraje i fyzická přitažlivost a lichotky toho, kdo vás o perspektivách společného podniku bude přesvědčovat.

>> zpět na přehled


Střelec - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je JUPITER

Lidé narození, ve znamení Střelce, milují svou nezávislost, ale nikdy nepře­kročí hranice stanovené povinností a zákonem. Jsou optimisticky založení a většinou se jim vše daří. Jednají totiž s přirozenou jistotou a bezstarost­ností.

Lidé tohoto druhu jsou velice výbušní. Rozčílí se pro každou maličkost, jakmile je však přejde hněv, zapomenou úplně na jeho příčiny. Ve svých náklonnostech a odmítnutích jsou velice okázalí.

Jsou přáteli dobrého jídla a pití, ale nezapomínají přitom na své povin­nosti. Milují přírodu a jsou dobrými sportovci. Dovedou neúnavně praco­vat, jsou podnikaví a odvážní. Jejich silná impulsivita je příčinou jejich případného ne­úspěchu, neboť snadno přestřelují.

Mají mnoho sebedůvěry, sebejistoty a ctižádostivosti. Přesto, že mají dobré rozumové schopnosti, rozhoduje u nich vždy spíše srdce a cit. Jsou velice štědří, někdy však peníze lehko­myslně vyhodí. A to především když chtějí druhým pomoci. Sami nemají velké náro­ky a při vší velkorysosti znají i hodnotu peněz. Jen hra se jim může stát někdy velice nebezpečnou.

Hodí se pro všechna povolání, mohou-li se po­hybovat, protože sedavá práce jim nevyhovuje. Úspěch se dostavuje většinou v posledních letech, kdy se k jejich dobrým vlastnostem připojí ještě klid a rozvaha. Při vědecké činnosti dosahují dobrých výsledků, jdou do hloubky a jsou výbornými vůdci výzkumných výprav.

Tělesná konstituce je silná a možné zdravotní poruchy jsou jen násled­kem přepínání. Hrozí jim nebezpečí úrazu a poranění.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Střelec, Sagittarius


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109