Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Střelec

znamení zvěrokruhu,střelec

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Budete si připadat, jako byste se dostali do jakési bláznivé časové smyčky a stále dokola prožívali podobné situace. Pořád budete opakovat stejné výhrady s vědomím, že se nic nezmění, a stýskat si kvůli tomu, že nemáte na nikoho a na nic čas. Stejně tak si budete opět dělat starosti se svým vzhledem nebo zdravím, přestože k tomu nemáte důvod. Nejlepší bude, když aspoň na pár dní změníte prostředí.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Podlehnete okamžité vlně nadšení a necháte se ovlivnit míněním okolí, že žádné riziko nehrozí a úspěch je tutovka. Podceníte skutečnost, že dotyční nemají potřebné informace. Důsledky se brzy projeví, naštěstí nebudou nijak dramatické, spíš si budete připadat hloupě nebo trapně. Vrozená ješitnost vám ovšem nedovolí, abyste veřejně přiznali mylný odhad situace. Jako obyčejně spoléháte na to, že to nějak dopadne…

>> zpět na přehled


Střelec - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je JUPITER

Lidé narození, ve znamení Střelce, milují svou nezávislost, ale nikdy nepře­kročí hranice stanovené povinností a zákonem. Jsou optimisticky založení a většinou se jim vše daří. Jednají totiž s přirozenou jistotou a bezstarost­ností.

Lidé tohoto druhu jsou velice výbušní. Rozčílí se pro každou maličkost, jakmile je však přejde hněv, zapomenou úplně na jeho příčiny. Ve svých náklonnostech a odmítnutích jsou velice okázalí.

Jsou přáteli dobrého jídla a pití, ale nezapomínají přitom na své povin­nosti. Milují přírodu a jsou dobrými sportovci. Dovedou neúnavně praco­vat, jsou podnikaví a odvážní. Jejich silná impulsivita je příčinou jejich případného ne­úspěchu, neboť snadno přestřelují.

Mají mnoho sebedůvěry, sebejistoty a ctižádostivosti. Přesto, že mají dobré rozumové schopnosti, rozhoduje u nich vždy spíše srdce a cit. Jsou velice štědří, někdy však peníze lehko­myslně vyhodí. A to především když chtějí druhým pomoci. Sami nemají velké náro­ky a při vší velkorysosti znají i hodnotu peněz. Jen hra se jim může stát někdy velice nebezpečnou.

Hodí se pro všechna povolání, mohou-li se po­hybovat, protože sedavá práce jim nevyhovuje. Úspěch se dostavuje většinou v posledních letech, kdy se k jejich dobrým vlastnostem připojí ještě klid a rozvaha. Při vědecké činnosti dosahují dobrých výsledků, jdou do hloubky a jsou výbornými vůdci výzkumných výprav.

Tělesná konstituce je silná a možné zdravotní poruchy jsou jen násled­kem přepínání. Hrozí jim nebezpečí úrazu a poranění.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Střelec, Sagittarius


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109