Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Vodnář

vodnář,horoskop

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Zcela záměrně přivíráte oči nad věcmi, které by vás jindy spolehlivě vytočily. Raději bez boje a bez řečí ustoupíte, což mnohé šokuje, a sami od sebe sleví ze svých požadavků. Netuší totiž, co tím sledujete, takže vás pro jistotu nebudou provokovat. Vysvětlení je přitom prosté, jste tak přetažení, že na hádky prostě nemáte sílu. Co nevidět se zase dostanete do formy a s vaší velkorysostí bude amen.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Vývoj situace si celkem užíváte, přestože nemáte v lásce překvapení, která se na vás valí a ještě valit budou. Kupodivu se nevzdáváte naděje ani ve chvílích, kdy se záležitosti neodvíjejí podle vašich představ, a cítíte se unavení přemírou krkolomných událostí. Náročné období se naštěstí chýlí ke konci. Spokojenosti už bude bránit snad jen vaše úporná snaha srovnávat současnost s prohrami v minulosti.

>> zpět na přehled


Vodnář - obecná charakteristika

Planetami a vládci tohoto znamení jsou SATURN a URAN

Jsou to velice přizpůsobivé, poctivé, skromné, trpělivé a věrné povahy s velkými ideály. Typické pro ně je jejich vysloveně lidské smýšlení.

Vůle takových lidí je velice pevná, chybí jim však často rozvaha. Touží po tom jíti vlastní cestou, která je mnohdy poněkud podivná a velmi odlišná od běžných způsobů. Vědění, myšlení a dění posuzují tyto typy lidí z hlediska účelnosti a všechno jejich konání směřuje k všeobecnému užitku. Jsou pravými humanisty, prodchnutí smyslem pro přátelství, v němž se však nikdy nevzdají své individuality. Mají mnoho dobrých nápadů, jež však často nedovedou realizovat.

Jeví totiž také sklon k měnlivosti. V tom­to ohledu je jejich konání zcela nevypočitatelné, i když je jinak na ně úpl­né spolehnutí. Zdá se to jako protiklad, na jedné straně měnlivost, na dru­hé spolehlivost. Ale přece lze oboje u těchto typů sloučit.

V manželství nejsou tito lidé nepříjemnými druhy. Nutno se však smířit s tím, že jsou sice vždy laskaví, zdvořilí a přátelsky smýšlející, ale ne oprav­du srdeční a něžní. Vyskytují se u nich docela často neobvyklé milostné vztahy, jejich přátelské vztahy k osobám stejného pohlaví jsou někdy veli­ce intimní.

Hodí se pro povolání, jež souvisí se studiem přírody. Jsou z nich dobří bo­tanici, geologové a astronomové. Mají i veliké umělecké schopnosti.

Tě­lesná konstituce je pevná. Jeví sklon k chorobám nohou a poruchám krev­ního oběhu.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Vodnář, Aquarius


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, snů i osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109