Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Vodnář

vodnář,horoskop

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Souhra okolností vás přinutí zabývat se choulostivou záležitostí, na níž si už pár lidí vylámalo zuby. Máte velkou šanci uspět, ovšem za předpokladu, že si nic nebudete brát osobně, zachováte rozvahu a uplatníte diplomatické nadání. Maximální sebeovládání vás dost vyčerpá, proto důležité pracovní jednání nebo rodinnou sešlost raději odložte. Je skoro jisté, že byste něco pokazili nebo nevhodného plácli.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Většinou vám intuice dobře radí, tentokrát ale mylně dešifrujete její poselství. V případě nového kolegy nebo člena rodiny se totiž necháte ovlivnit prvním dojmem, a ten bude zavádějící. Než plácnout něco nepatřičného a pak se rozpačitě vykrucovat, že jste to mysleli úplně jinak, raději s ním konverzujte co nejméně, nejlépe jen o počasí. Dokonce i dovolená prozatím patří mezi „výbušná témata“.

>> zpět na přehled


Vodnář - obecná charakteristika

Planetami a vládci tohoto znamení jsou SATURN a URAN

Jsou to velice přizpůsobivé, poctivé, skromné, trpělivé a věrné povahy s velkými ideály. Typické pro ně je jejich vysloveně lidské smýšlení.

Vůle takových lidí je velice pevná, chybí jim však často rozvaha. Touží po tom jíti vlastní cestou, která je mnohdy poněkud podivná a velmi odlišná od běžných způsobů. Vědění, myšlení a dění posuzují tyto typy lidí z hlediska účelnosti a všechno jejich konání směřuje k všeobecnému užitku. Jsou pravými humanisty, prodchnutí smyslem pro přátelství, v němž se však nikdy nevzdají své individuality. Mají mnoho dobrých nápadů, jež však často nedovedou realizovat.

Jeví totiž také sklon k měnlivosti. V tom­to ohledu je jejich konání zcela nevypočitatelné, i když je jinak na ně úpl­né spolehnutí. Zdá se to jako protiklad, na jedné straně měnlivost, na dru­hé spolehlivost. Ale přece lze oboje u těchto typů sloučit.

V manželství nejsou tito lidé nepříjemnými druhy. Nutno se však smířit s tím, že jsou sice vždy laskaví, zdvořilí a přátelsky smýšlející, ale ne oprav­du srdeční a něžní. Vyskytují se u nich docela často neobvyklé milostné vztahy, jejich přátelské vztahy k osobám stejného pohlaví jsou někdy veli­ce intimní.

Hodí se pro povolání, jež souvisí se studiem přírody. Jsou z nich dobří bo­tanici, geologové a astronomové. Mají i veliké umělecké schopnosti.

Tě­lesná konstituce je pevná. Jeví sklon k chorobám nohou a poruchám krev­ního oběhu.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Vodnář, Aquarius


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, snů i osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109