Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Ryby

ryby,znamení zvěrokruhu,horoskop

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Okolnosti, které vás prozatím brzdily, se pozvolna změní ve váš prospěch. Na doporučení známých objevíte i nové možnosti, jak si finančně polepšíte. Díky tomu se zklidníte a mnohem objektivněji posoudíte váš vztah. Na partnerovi přestanete hledat chyby, zvlášť v jeho přístupu k rodičům, nebo bývalé lásce. Dokonce uznáte, že se nemůže chovat jinak, protože kdyby jim odmítl pomoct, připadal by si jako gauner.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Překypujete energií, jenže se to promítne pouze v rovině zbožných přání. Patrně se totiž stále nemůžete zbavit dojmu, že se život neodvíjí podle vašeho pečlivě promyšleného scénáře. Přitom jde jen o to, že na základě maličkostí, které do něj nezapadají, mylně vyhodnotíte celek. Zkuste aspoň připustit možnost, že se k cíli dostanete i jinou cestou a že oklika může mít smysl, který prozatím nechápete.

>> zpět na přehled


Ryby - obecná charakteristika

Planetami a vládci tohoto znamení jsou JUPITER a NEPTUN

Zrozenci tohoto znamení jsou velmi citliví, přístupní dojmům, často mediálně založení, ale málo odhodlaní, podléhající snadno duševní sklíčenosti.

Schází jim jistota vystupování, ovládání citu, jakékoliv rozhodování působí potíže.

Lidé, zrození ve znamení Ryb, žijí intenzivním vnitřním životem, jsou idealisticky založeni, vidí všechny nesnáze, bolesti a útrapy bližních a všechny jejich starosti jsou starosti o druhé. Nemohou prostě bezstarostně žít. Přitom však vidí vše spíše černě a proto jsou nespokojeni. Jeví zájem o vše a tato jejich mnohostrannost je příčinou neúspěchu. Pak podléhají pocitům méněcennosti.

Jsou dobrými, věrnými přáteli a spolehlivými pracovníky, naleznou-li potřebné porozumění a správné vedení. Většinou se jim hodí klidné zaměstnání. Jsou to typy tichých nenáročných pracovníků, ba i učenců.

Pro praktický život se příliš nehodí, protože stále žijí v jakémsi neskutečném světě a tak se dožívají všude a ve všem nových zklamání. Ta z nich činí samotáře.

Ani v manželství jim štěstí příliš nepřeje, protože i zde se projevuje jejich stálá touha po lepším a tím se stávají i v lásce nespolehlivými.

Tělesná konstituce bývá spíše slabší, a proto jim hrozí nebezpečí týkající se chorob krevních i nervových. Velice nebezpečné může být pro tyto lidi požívání alkoholu a vášeň k omamným prostředkům.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Ryby, Pisces


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, snů i osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109