Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Ryby

ryby,znamení zvěrokruhu,horoskop

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Jste přesvědčení o tom, že se děje něco divného, a snažíte se odhalit, o co jde a kdo tahá za pomyslné nitky. Vaše závěry jsou založené na příliš osobním zhodnocení situace, proto spadají spíš do oblasti sci-fi. Byť si toho nejste vědomi, ovlivňují vás dosavadní zkušeností, a to zejména zklamání, proto mylně předpokládáte, že vámi kdosi manipuluje. Jediný, kdo nyní mlží a překrucuje fakta, jste nejspíš vy.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Až úzkostlivě budete dbát na svůj vzhled i chování a přísně hodnotit, jakým způsobem působíte na ostatní. Je to důsledek vašich snah stát se uznávanou osobností, která zpovzdálí ovlivňuje události a vlastně i osudy lidí. Zřejmě vás čekají úřední a právní jednání s prozatím nejasnými výsledky. Jde o to, že jste si vytýčili správný cíl, jen k němu nevede tak přímá cesta, o jakou se pokoušíte.

>> zpět na přehled


Ryby - obecná charakteristika

Planetami a vládci tohoto znamení jsou JUPITER a NEPTUN

Zrozenci tohoto znamení jsou velmi citliví, přístupní dojmům, často mediálně založení, ale málo odhodlaní, podléhající snadno duševní sklíčenosti.

Schází jim jistota vystupování, ovládání citu, jakékoliv rozhodování působí potíže.

Lidé, zrození ve znamení Ryb, žijí intenzivním vnitřním životem, jsou idealisticky založeni, vidí všechny nesnáze, bolesti a útrapy bližních a všechny jejich starosti jsou starosti o druhé. Nemohou prostě bezstarostně žít. Přitom však vidí vše spíše černě a proto jsou nespokojeni. Jeví zájem o vše a tato jejich mnohostrannost je příčinou neúspěchu. Pak podléhají pocitům méněcennosti.

Jsou dobrými, věrnými přáteli a spolehlivými pracovníky, naleznou-li potřebné porozumění a správné vedení. Většinou se jim hodí klidné zaměstnání. Jsou to typy tichých nenáročných pracovníků, ba i učenců.

Pro praktický život se příliš nehodí, protože stále žijí v jakémsi neskutečném světě a tak se dožívají všude a ve všem nových zklamání. Ta z nich činí samotáře.

Ani v manželství jim štěstí příliš nepřeje, protože i zde se projevuje jejich stálá touha po lepším a tím se stávají i v lásce nespolehlivými.

Tělesná konstituce bývá spíše slabší, a proto jim hrozí nebezpečí týkající se chorob krevních i nervových. Velice nebezpečné může být pro tyto lidi požívání alkoholu a vášeň k omamným prostředkům.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Ryby, Pisces


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, snů i osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109