Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Beran

horoskop,beran

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Mějte oči otevřené, neboť se vás kdosi chystá přechytračit. Než se tedy rozhodnete o věci týkající se peněz nebo majetku, poraďte se s příbuzným, který má v tomto ohledu větší zkušenosti. I když to vlastně bude pracovní schůzka, svým blízkým uděláte radost, když je vezmete s sebou a pojmete ji jako společenskou návštěvu. Zatímco si ostatní budou povídat, vy v rychlosti a ústraní proberete, co je třeba.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Tentokrát vám při rozhodování pomůže, když si klady a zápory sepíšete pěkně vedle sebe. Hned uvidíte, co převažuje. Ani tak se nesnažte vývoj událostí uspěchat. Větší pravomoci, povýšení nebo další funkce vás stejně čekají, tak si ještě užijte období bez překotných změn. Jen tak lenošit vás nebaví, ale to nehrozí, když se rozhlédnete kolem. Psací stůl či šatník volají po úklidu a na drobné opravy přece stačíte.

>> zpět na přehled


Beran - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MARS

Povaha tohoto druhu lidí je velice odvážná, energická, rozhodná, ale také prostá a málo komplikovaná. Důvěřují svým vlastním schopnostem, ne­snesou vůbec vnucování a vládu nad sebou a mají vyvinutý smysl pro ne­závislost a svobodu. Nevyhýbají se ani boji při překonávání překážek a tím je život těchto osob provázán věčnou snahou po uplatnění a průkopnictví. Při tom mají schopnost strhnouti s sebou jiné a udělati z nich nadšené spolupracovníky. Jsou výbornými vůdci. Smysl pro povinnost je silně vyvinut, jsou velkoryse a optimisticky založeni. Tyto vlastnosti jim po­máhají překlenout i nejobtížnější situace, do nichž se dostávají svojí ukvapeností a bezohledným postupem.

Lidé zrození ve znamení Berana jsou sobečtí, neklidní a náladoví, se sklo­nem k podrážděnosti a nedovedou odpouštět. Ani v lásce ani v manželství nejsou příliš spolehliví, protože milují změnu. Neznají míru a rádi přehánějí ve smyslu dobrém i zlém.

Jak jsme již poznali, nejsou lidé, kteří se narodili v tomto znamení, dob­rými podřízenými. Vyvíjejí mnoho úsilí, aby se dopracovali vedoucího po­stavení. Přesto mohou vyniknouti jako architekti a kresliči, výhodná jsou pro ně všechna povolání, ve kterých se pracuje se zbraněmi, železem ne­bo ohněm, jako lékaři mohou býti vynikajícími chirurgy.

Mají dobré zdraví a značnou tělesnou odolnost. Trpívají však přepracová­ním nebo jiným přemáháním sil. Ukvapeností a unáhleností si působí úra­zy a nehody.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Beran, Aries


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109