Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Býk

horoskopy,býk,esoterika

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Máte-li cukání zvolnit tempo, raději na to rovnou zapomeňte. V sázce je vaše budoucnost a závisí na tom, jak se právě nyní předvedete. Šéf nebo klient ještě není rozhodnutý, koho pověří zajímavou zakázkou. Když se budete snažit, může být vaše. Opravdu mu je srdečně jedno, že jste potkali osudovou lásku, nebo máte trable s rodiči nebo potomky. Osobní zájmy musí stranou. Nic se nestane, když je odložíte.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

To, čeho jste dosáhli, vám už zjevně nestačí, a proto veškerou pozornost soustředíte na poněkud riskantní plán. Investovaný čas a schopnosti zúročíte, ale peněžní odměnu hned tak nečekejte. Svět se nezboří, ustojíte to a zase se kajícně vrátíte k méně honorované, zato jisté práci. Víc vás potrápí vlastní výčitky svědomí a jízlivé poznámky blízkých ve stylu, že vám to přece říkali, ale vy jste nedbali.

>> zpět na přehled


Býk - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je VENUŠE

Jarní krása a svěžest je příznačná pro vládkyni Venuši. I lidé, v této době zrození, povahově odpovídají tomuto období květů v přírodě. Rozumí umění, milují zpěv a tanec a vše, co uspokojuje jejich touhu po požitcích. Radují se ze života, i když se zdají býti uzavřenými a nepřístupnými. Vy­kládá se to někdy jako nedostatek přímosti, což však není vůbec pravda, neboť právě tito lidé jsou velmi upřímní a poctivě smýšlející a lživost je jim docela cizí. Jsou mírumilovní, vždy ochotni pomoci jiným. Jdou vytrvale a neúnavně za svými cíli s životní rozvahou chybějící před­chozímu znamení Berana.

Jsou prakticky a materiálně založeni, dívají se na vše věcně a přitahuje je vše, co jde nějakým způsobem prakticky využít. Co jednou uznali za správné, to sotva opustí a neradi trpí vměšování se jiných lidí do jejich zá­ležitostí.

Jsou velice klidní, trpěliví a nenároční, v životě milují klid a pohodlí. Nej­větší jejich vadou a nebezpečím pro život je jejich svéhlavost. Fantazie a blouznění jsou jim cizí. Mohou zvláště vyniknout v zemědělství, chemii, sochařství, zpěvu a stavi­telství. Ženy v tomto znamení narozené jsou praktické hospodyně a mají nadání pro vaření.

Lidé, zrození ve znamení Býka, mají pevné zdraví a je jen málo nemocí, ke kterým jsou náchylní.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Býk, Taurus


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109