Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Blíženci

horoskop,blíženci,

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Po právu budete mít pocit, že opět získáváte kontrolu nad svým životem. Odstartuje to schůzka, na které dostanete zajímavou nabídku. Nejspíš vás bude odrazovat otázka finanční, ale první návrh nemusí být konečný. Bude záležet na tom, jak dokážete prodat svoje schopnosti, zkušenosti a kontakty. Nezapomeňte zmínit rovněž nápady, o nichž prozatím jen v tichosti uvažujete. Budou se líbit a vy také.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Pokud si věříte a jste přesvědčení, že rozbouřené emoce udržíte v přijatelné rovině a že nepoznamenají pracovní výkony, flirtování nic nebrání. Díky počátečním sympatiím se vaše neosobní debaty posunou k tomu, že si budete sdělovat důvěrnosti. Přesto neztratíte ze zřetele nápady, jak si můžete být vzájemně prospěšní i v profesních záležitostech. Podstatné pro vás je, že se nebude do ničeho nutit.

>> zpět na přehled


Blíženci - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MERKUR

Lidé, zrození ve znamení Blíženců, jeví neutuchající zájem o vše kolem sebe, jejich duch je stále v činnosti a neklidu a hledá novosti. Tím jsou všichni tito lidé povahy rozervané a roztříštěné. Mají mnoho schopností a nadání, takže se těžko rozhodují pro konkrétní věci. Začínají-li nějakou věc, brzy ji odsunou a začínají opět novou, aby i tato byla brzy vytlačena jinou. A také s přáteli je to někdy tak.

Tito lidé nejsou však jen sami neklidní, způsobují neklid i ve svém okolí. Mnoho lidí takové stále se měnící povaze těžce zvyká. Požadují pro sebe volnost jednání i pohybu, ale povolují totéž jiným. Podrobí se pouze teh­dy, poznají-li naprostou převahu. V takovém případě se podvolí celou svou bytostí a stávají se nadšenými obdivovateli tak dlouho, jak dlouho trvá tato převaha.

Bojovat dovedou pouze slovem, jinému boji se vyhýbají. I při sebevětším rozčilení je uklidní přívětivé slovo a jsou upoutáni ihned jinými záležitost­mi. Někdy se z nich stávají mluvkové, pomlouvači a poctivé jednání je jim cizí.

I v lásce a manželství se projevuje jejich nestálost a neklid. Totéž platí pro zaměstnání. Netouží po práci vyžadující námahu a soustředění.

Na anatomické úrovni u znamení Blíženců pozor na nervovou soustavu, průdušky a plí­ce, protože zvlášť citliví jsou na nachlazení a nemoci plic.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Blíženci, Gemini


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109