Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Váhy

horoskop,váhy

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Je nejvyšší čas oklepat se a prostě jít dál. Věčně rozebírat to, co se vám zrovna nepovedlo, vás velmi brzdí. Obavy z dalšího selhání vás rovněž okrádají o odvahu pustit se do odvážného projektu, i když ho máte pečlivě připravený. Nadřízený nebo společník nechápe, co se s vámi děje, a prozatím vás omlouvá. Tolerantní nebude věčně a to poslední, co potřebujete, jsou výčitky nebo příkazy.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Budete se zlobit kvůli jistým omezením, která vyplývají ze zažitých zvyklostí, ale ve skutečnosti vás ochrání před neuváženým činem. Uvědomíte si to zejména v souvislosti s milostným vztahem, který z vašeho úhlu pohledu dosáhl vrcholu, nebo úplného dna, každopádně nevidíte možnost, jak by se mohl dál rozvíjet. Radikální změnou, natož rozchodem však ublížíte nejen partnerovi, ale hlavně sami sobě.

>> zpět na přehled


Váhy - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je VENUŠE

Lidé, zrození ve znamení Vah, jsou převážně intelektuálně založení, se silným citovým životem. Mají radost ze života, touží po požitcích a dove­dou se nadchnout pro vše krásné. Jsou poctiví, pravdomluvní a mají vyvinutý smysl pro právo a spravedlnost. Většinou jsou to lidé dobří a sympa­tičtí, jemnocitní, lidumilní a vždy ochotní pomoci. Rychle si získávají přátelství druhých.

Jistou vadou je jejich velká citlivost a sklon k netrpělivosti, ale také bezstarostnosti, což se mnohdy projevuje v poněkud lehkomyslném nakládání s pe­nězi.

Mají své ideály a snaží se zařídit si svůj život podle nich. Jsou ctižádostiví, touží po lichotkách, ale dovedou dobře vzdorovat životním nesnázím. Mi­lují sice svobodu a neodvislost, ale nedovedou žít osamoceně. Společnost pro ně mnoho znamená a také manželství hraje v jejich životě významnou roli.

Hodí se téměř pro všechna povolání, zejména taková, kde přicházejí do styku s lidmi. Příjemně se s nimi pracuje, jsou pořádní, skromní a necha­jí se poučit. Pro svůj vyvinutý smysl pro spravedlnost nejlépe vykonávají povolání soudce a úředníka vůbec. V módních ateliérech mají ženy, zro­zené ve znamení Vah, veliké úspěchy. Jejich návrhy jsou skvělé a práce vkusná. Hodí se i pro vedení rytmických a tanečních škol.

Zrozenci ve znamení Vah jsou dobré tělesné konstituce a nebezpečí cho­rob není značné. Až na větší choulostivost ledvin a močového měchýře.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Váhy, Libra


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet online a věštění po telefonu na čísle 906 509 109