Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Štír

štír,hvězdná znamení,zvěrokruh

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Rizikům se vyhnete, když se budete řídit radami jedince, jehož sami oslovíte. Přestože se vám bude zdát, že se až zbytečně drží při zemi, skutečně ví, co říká. Vaše cíle jsou dost mlhavé, a hlavně vzdálené, proto se snažte soustředit na ty, které dokážete realizovat vlastními silami, a pokud možno hned. Energie máte dost a další načerpáte vydatným spánkem, v přírodě nebo v kontaktu se zvířaty.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Objevíte v sobě novátorského ducha a budete sypat z rukávu nápady, jak si můžete práci usnadnit, a ještě si za to vysloužíte pochvalu či odměnu. Elánem nadchnete i kolegy nebo členy rodiny, a ti se pak budou snažit s vámi udržet krok. Jen před emocemi v profesních vztazích se mějte na pozoru. Když se totiž dostanete do ráže, přestáváte se kontrolovat a nahlas pronesete věty, kterých následně litujete.

>> zpět na přehled


Štír - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MARS

Převážná většina lidí, narozených v tomto znamení, se vyznačuje velice jasným, pronikavým myšlením. Jsou bystří a rychle chápou vše nové a ne­známé. Jejich myšlení nelační však jen po vědomostech, nýbrž je i tvořivé.

Většinou mají zvláštní, originální názory, které hájí s fanatismem. Jsou velmi tvrdošíjní. Povaha těchto lidí je vůbec velice zvláštní. Jednou jsou nevšedně ochotní a dovedou se zcela obětovat, jindy však nestrpí nejmen­šího odporu a jsou krutí proti každému, kdo se jim jakkoli nelíbí. Nepříjemnou vlastností je jejich sklon ke špehování. Je to vlastnost, které nemohou odvyknout. Je to přímo nemoc. Jsou nesmírně zvědaví a nejvíce je zajímá soukromý život ostatních.

Všichni lidé, narození ve znamení Štíra, si potrpí na pochvalu a uznání. Je to přímo dětinská ješitnost a sympatie, které k někomu chovají, velmi čas­to závisí na tomto lichocení.

Mají dar druhé okouzlit a ovládnout. S lidmi, kterým se musí podřídit, se vůbec nesnášejí. Naopak se nechají obdivovat osobami, které se jim du­ševně nevyrovnají.

Typickým znakem těchto lidí je genialita, která se projevuje slovy i skutky. I když právě uskutečnění nápadu často chybí. Milovat dovedou s takovou vášní, jakou nenajdeme v žádném jiném znamení zvířetníku. Jejich man­želství však často ztroskotávají.

Velké nadání mají pro medicínu, jsou dobrými chirurgy a jejich osobní kouzlo z nich dělá výborné praktické lékaře.

Jediná citlivá oblast těchto lidí je pohlavní ústrojí a jsou snadno náchylní k nákazám.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Štír, Scorpio


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet online a věštění po telefonu na čísle 906 509 109