Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Střelec

znamení zvěrokruhu,střelec

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Cesta či akce, se kterou počítáte, se odloží. Bude to o nervy, protože věčně budete něco hledat a s každým zazvoněním telefonu budete připravení vyrazit. Jen s velkým přemáháním se soustředíte na běžné povinnosti. Nahlas se vztekat k ničemu nevede, jen si je zprotivíte ještě víc. Považujte to třeba za nácvik trpělivosti, která nepatří mezi vaše silné stránky, ovšem zakrátko ji budete potřebovat.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

S postojem buď všechno, nebo nic si pořádně nadrobíte. Blízcí jsou sice na vaše ambiciózní nápady zvyklí, ale když nebudou mít náladu ustupovat, bouřlivější výměně názorů se zřejmě nevyhnete. Pokud se začnete předvádět před letitým kamarádem nebo společníkem, bez rozloučení se vzdálí a jako první nezavolá. Věřte tomu, že vám chvilkový pocit vítězství rozhodně nestojí za to, abyste se rozkmotřili.

>> zpět na přehled


Střelec - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je JUPITER

Lidé narození, ve znamení Střelce, milují svou nezávislost, ale nikdy nepře­kročí hranice stanovené povinností a zákonem. Jsou optimisticky založení a většinou se jim vše daří. Jednají totiž s přirozenou jistotou a bezstarost­ností.

Lidé tohoto druhu jsou velice výbušní. Rozčílí se pro každou maličkost, jakmile je však přejde hněv, zapomenou úplně na jeho příčiny. Ve svých náklonnostech a odmítnutích jsou velice okázalí.

Jsou přáteli dobrého jídla a pití, ale nezapomínají přitom na své povin­nosti. Milují přírodu a jsou dobrými sportovci. Dovedou neúnavně praco­vat, jsou podnikaví a odvážní. Jejich silná impulsivita je příčinou jejich případného ne­úspěchu, neboť snadno přestřelují.

Mají mnoho sebedůvěry, sebejistoty a ctižádostivosti. Přesto, že mají dobré rozumové schopnosti, rozhoduje u nich vždy spíše srdce a cit. Jsou velice štědří, někdy však peníze lehko­myslně vyhodí. A to především když chtějí druhým pomoci. Sami nemají velké náro­ky a při vší velkorysosti znají i hodnotu peněz. Jen hra se jim může stát někdy velice nebezpečnou.

Hodí se pro všechna povolání, mohou-li se po­hybovat, protože sedavá práce jim nevyhovuje. Úspěch se dostavuje většinou v posledních letech, kdy se k jejich dobrým vlastnostem připojí ještě klid a rozvaha. Při vědecké činnosti dosahují dobrých výsledků, jdou do hloubky a jsou výbornými vůdci výzkumných výprav.

Tělesná konstituce je silná a možné zdravotní poruchy jsou jen násled­kem přepínání. Hrozí jim nebezpečí úrazu a poranění.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Střelec, Sagittarius


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109