Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Kozoroh

kozoroh,horoskop

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

V milostném vztahu jste už zažili lepší časy. Přestože se stále máte rádi, zřejmě jste si poněkud zevšedněli. Vaše hovory se omezují na to, co bylo v práci a co je třeba udělat doma. Zapomínáte se překvapovat, což je ale klíč ke spokojenosti vás obou. Zkuste zavzpomínat, co jste podnikali na prvních schůzkách, a najdete užitečné inspirace pro současnost. Partner vaše snažení přijme s radostí.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Rozhovor s člověkem, který je pověstný provokativními názory, vás ovlivní víc, než si budete ochotni přiznat. Přestože si mnohdy myslíte něco podobného, nahlas si to netroufnete vyslovit. Vlastně vám dodá odvahu. Také si díky němu ujasníte, co k životu potřebujete a co odmítáte. A to je dobře, neboť v posuzování priorit prozatím tápete. Spoustu energie třeba věnujete kariéře, ale na úkor mezilidských vztahů.

>> zpět na přehled


Kozoroh - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je SATURN

Zrozenci v tomto znamení jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní. Vědí, že vládce tohoto znamení jim nedá blahobyt a pohodlí bez úsilí a vytrvalé práce. Cítí to snad podvědomě, a proto je u nich tak silně vyvinut smysl pro povinnost ohlušující všechny ostatní city. Jsou to lidé práce a vůle.

Jsou velice uzavření a zdrženliví, jen těžce lze získat jejich důvěru. Sami však používají ve veliké míře důvěru druhých. Na jejich mlčenlivost se lze vždy bezpečně spolehnout. Veselí dovedou být jen v kruhu dobrých známých, i když mají silný smysl pro humor a ostrý, působící vtip.

Velice charakteristická je pro ně radost ze samoty. Nemají dlouhé chvíle, protože se vždy dovedou zaměstnat a nikdy nebývají nečinní. Obyčejně jsou velice klidní. Málokdy se rozčílí, ale jsou-li rozzlobení, lze je velice těžko uklidnit. Ztratí-li jednou důvěru k člověku, není již žádného prostředku, kterým by ji mohl opět nabýt. Jsou pak uzavření a jednají odměřeně.

V manželském soužití nedělají nikdy výstupy, ale lze od nich očekávat, že jednoho krásného dne prohlásí takové spolužití za nesnesitelné. Zklamání v manželství, ale také mnohé prožité nepřátelství a spory, činí tento typ lidí zejména v pozdějších letech života zatrpklými.

V práci se hodí nejlépe na odpovědná místa, nepotřebují žádného dozoru, pracují ochotně, pilně a rádi. Jejich vrozená radost k obtížným studiím z nich dělá dobré badatele a učence a jako lékaři jsou tito lidé svědomití a opatrní. Často mají zvláštní zálibu k řemeslům, která by jiní rozhodně nedělali.

Zdraví není příliš silné a jeví sklon k různým chorobám z nachlazení, k žaludečním poruchám a bohužel i mnohým dalším.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Kozoroh, Capricorn


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, výklad snů, výklad osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109