Vodnář

vodnář,horoskop

Horoskop od 22. 4. do 28. 4. 2019

Podstatně prodloužený víkend nadělal v zaměstnání chaos, či dokonce zlou krev. Situaci stabilizujete tím, že budete s kolegy i nadřízenými jednat na rovinu. Když je bez obalu upozorníte na možné nepříjemnosti, pokud si nepřestanou navzájem si vyčítat, kdo měl větší nárok vzít si dovolenou, pustí se do práce. Jinak je důsledky handrkování zaskočí, můžou zpanikařit, dělat chyby, a tím způsobí další komplikace.


Horoskop od 15. 4. do 21. 4. 2019

V životě příbuzného nebo kamaráda proběhla řada změn, nicméně vám nepřísluší posuzovat, co měl, nebo neměl dělat. Navíc se o nich zřejmě dozvíte až ve chvíli, kdy se proces už nedá zastavit. Případné slovní přestřelky, které to zákonitě vyvolá, váš vztah paradoxně utuží. Při usmiřování si alespoň otevřeně povíte, co vás k danému rozhodnutí vedlo, a také dojde na vzájemné ujišťování, že se na sebe nezlobíte.

>> zpět na přehled


Vodnář - obecná charakteristika

Planetami a vládci tohoto znamení jsou SATURN a URAN

Jsou to velice přizpůsobivé, poctivé, skromné, trpělivé a věrné povahy s velkými ideály. Typické pro ně je jejich vysloveně lidské smýšlení.

Vůle takových lidí je velice pevná, chybí jim však často rozvaha. Touží po tom jíti vlastní cestou, která je mnohdy poněkud podivná a velmi odlišná od běžných způsobů. Vědění, myšlení a dění posuzují tyto typy lidí z hlediska účelnosti a všechno jejich konání směřuje k všeobecnému užitku. Jsou pravými humanisty, prodchnutí smyslem pro přátelství, v němž se však nikdy nevzdají své individuality. Mají mnoho dobrých nápadů, jež však často nedovedou realizovat.

Jeví totiž také sklon k měnlivosti. V tom­to ohledu je jejich konání zcela nevypočitatelné, i když je jinak na ně úpl­né spolehnutí. Zdá se to jako protiklad, na jedné straně měnlivost, na dru­hé spolehlivost. Ale přece lze oboje u těchto typů sloučit.

V manželství nejsou tito lidé nepříjemnými druhy. Nutno se však smířit s tím, že jsou sice vždy laskaví, zdvořilí a přátelsky smýšlející, ale ne oprav­du srdeční a něžní. Vyskytují se u nich docela často neobvyklé milostné vztahy, jejich přátelské vztahy k osobám stejného pohlaví jsou někdy veli­ce intimní.

Hodí se pro povolání, jež souvisí se studiem přírody. Jsou z nich dobří bo­tanici, geologové a astronomové. Mají i veliké umělecké schopnosti.

Tě­lesná konstituce je pevná. Jeví sklon k chorobám nohou a poruchám krev­ního oběhu.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Vodnář, Aquarius


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, snů i osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109