Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Vodnář

vodnář,horoskop

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Dávejte si větší pozor na to, co říkáte. Neuvážené výroky se totiž můžou obrátit proti vám, i když je vůbec nemyslíte zle. Také sliby, o nichž víte, že je nedokážete splnit už v momentu, kdy je vyslovíte, natropí neplechu, a to hlavně ve vztazích s kamarády. Budou na vás jako obvykle spoléhat a sehnat za vás náhradu na poslední chvíli bude tvrdý oříšek, a to bez ohledu na to, že se jedná o zábavu.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Sice vám nic podstatného neschází, přesto pocítíte jakési prázdno. Za příčinu vnitřní nespokojeností zřejmě považujete skutečnost, že jste se dostali do vleku událostí a přes veškerou snahu se z pomyslného bludného kruhu nedokážete vymotat. Nepropadejte panice, ve skutečnosti postrádáte vášeň, ať už ve vztazích, nebo v postoji k libovolným činnostem. Tento postoj dokážete změnit. Chce to jen chtít.

>> zpět na přehled


Vodnář - obecná charakteristika

Planetami a vládci tohoto znamení jsou SATURN a URAN

Jsou to velice přizpůsobivé, poctivé, skromné, trpělivé a věrné povahy s velkými ideály. Typické pro ně je jejich vysloveně lidské smýšlení.

Vůle takových lidí je velice pevná, chybí jim však často rozvaha. Touží po tom jíti vlastní cestou, která je mnohdy poněkud podivná a velmi odlišná od běžných způsobů. Vědění, myšlení a dění posuzují tyto typy lidí z hlediska účelnosti a všechno jejich konání směřuje k všeobecnému užitku. Jsou pravými humanisty, prodchnutí smyslem pro přátelství, v němž se však nikdy nevzdají své individuality. Mají mnoho dobrých nápadů, jež však často nedovedou realizovat.

Jeví totiž také sklon k měnlivosti. V tom­to ohledu je jejich konání zcela nevypočitatelné, i když je jinak na ně úpl­né spolehnutí. Zdá se to jako protiklad, na jedné straně měnlivost, na dru­hé spolehlivost. Ale přece lze oboje u těchto typů sloučit.

V manželství nejsou tito lidé nepříjemnými druhy. Nutno se však smířit s tím, že jsou sice vždy laskaví, zdvořilí a přátelsky smýšlející, ale ne oprav­du srdeční a něžní. Vyskytují se u nich docela často neobvyklé milostné vztahy, jejich přátelské vztahy k osobám stejného pohlaví jsou někdy veli­ce intimní.

Hodí se pro povolání, jež souvisí se studiem přírody. Jsou z nich dobří bo­tanici, geologové a astronomové. Mají i veliké umělecké schopnosti.

Tě­lesná konstituce je pevná. Jeví sklon k chorobám nohou a poruchám krev­ního oběhu.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Vodnář, Aquarius


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, snů i osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109