Vodnář

vodnář,horoskop

Horoskop od 20. 5. do 26. 5. 2019

Vaše vnitřní hodiny tikají přesně, takže vám vždy ohlásí, kdy je čas na práci, jídlo, zábavu i spánek. Pokud tyto signály nevyslyšíte, začne vám třeba hlasitě kručet v žaludku, na rozdělanou věc se náhle nedokážete soustředit, rozbolí vás hlava nebo pocítíte bytostnou potřebu nadýchat se čerstvého vzduchu. Budete mnohem výkonnější, klidnější i spokojenější, když se přirozeným rytmům přizpůsobíte.


Horoskop od 13. 5. do 19. 5. 2019

Člověk, se kterým jste se dřív hodně přátelili, vás požádá o zvláštní laskavost. Bude vám jasné, že ho stálo hodně přemáhání, než se na vás obrátil. Navzájem jste se totiž odcizili, i když dodnes nevíte proč. Na nic se nevyptávejte a udělejte, co je potřeba. Vlastně to pro vás bude maličkost, stačí pár telefonátů, e-mailů a lichotivých slov na jeho adresu před důležitými lidmi. Velkorysost vám brzy oplatí.

>> zpět na přehled


Vodnář - obecná charakteristika

Planetami a vládci tohoto znamení jsou SATURN a URAN

Jsou to velice přizpůsobivé, poctivé, skromné, trpělivé a věrné povahy s velkými ideály. Typické pro ně je jejich vysloveně lidské smýšlení.

Vůle takových lidí je velice pevná, chybí jim však často rozvaha. Touží po tom jíti vlastní cestou, která je mnohdy poněkud podivná a velmi odlišná od běžných způsobů. Vědění, myšlení a dění posuzují tyto typy lidí z hlediska účelnosti a všechno jejich konání směřuje k všeobecnému užitku. Jsou pravými humanisty, prodchnutí smyslem pro přátelství, v němž se však nikdy nevzdají své individuality. Mají mnoho dobrých nápadů, jež však často nedovedou realizovat.

Jeví totiž také sklon k měnlivosti. V tom­to ohledu je jejich konání zcela nevypočitatelné, i když je jinak na ně úpl­né spolehnutí. Zdá se to jako protiklad, na jedné straně měnlivost, na dru­hé spolehlivost. Ale přece lze oboje u těchto typů sloučit.

V manželství nejsou tito lidé nepříjemnými druhy. Nutno se však smířit s tím, že jsou sice vždy laskaví, zdvořilí a přátelsky smýšlející, ale ne oprav­du srdeční a něžní. Vyskytují se u nich docela často neobvyklé milostné vztahy, jejich přátelské vztahy k osobám stejného pohlaví jsou někdy veli­ce intimní.

Hodí se pro povolání, jež souvisí se studiem přírody. Jsou z nich dobří bo­tanici, geologové a astronomové. Mají i veliké umělecké schopnosti.

Tě­lesná konstituce je pevná. Jeví sklon k chorobám nohou a poruchám krev­ního oběhu.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Vodnář, Aquarius


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, snů i osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109