Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Ryby

ryby,znamení zvěrokruhu,horoskop

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Budete mít hodně napilno, váš organismus si přitom žádá regeneraci. Pokud to vaše profese umožňuje, aspoň pár dnů dělejte práci z domova, případně si vyčleňte víkend jen pro sebe. Místo koukání do monitoru se jděte projít nebo na masáž, ještě lépe si hodinku zacvičte. Také dohlédněte na to, ať máte na talíři co nejvíc syrové zeleniny. Vybočení z běžného pracovního rytmu vás zase postaví na nohy.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Někdo vám padne do oka a budete koketovat s myšlenkou na milostný románek. Ze všeho nejdřív si ale odpovězte na otázku, zda jsou pro vás důležitější vášně a vybočení ze stereotypu, nebo stabilita? Hrozí totiž prozrazení, které by neblaze poznamenalo to, co tak pracně budujete. Rovněž dbejte na vyvážený jídelníček, protože mít život naruby a ještě čelit zažívacím potížím, to už by bylo příliš.

>> zpět na přehled


Ryby - obecná charakteristika

Planetami a vládci tohoto znamení jsou JUPITER a NEPTUN

Zrozenci tohoto znamení jsou velmi citliví, přístupní dojmům, často mediálně založení, ale málo odhodlaní, podléhající snadno duševní sklíčenosti.

Schází jim jistota vystupování, ovládání citu, jakékoliv rozhodování působí potíže.

Lidé, zrození ve znamení Ryb, žijí intenzivním vnitřním životem, jsou idealisticky založeni, vidí všechny nesnáze, bolesti a útrapy bližních a všechny jejich starosti jsou starosti o druhé. Nemohou prostě bezstarostně žít. Přitom však vidí vše spíše černě a proto jsou nespokojeni. Jeví zájem o vše a tato jejich mnohostrannost je příčinou neúspěchu. Pak podléhají pocitům méněcennosti.

Jsou dobrými, věrnými přáteli a spolehlivými pracovníky, naleznou-li potřebné porozumění a správné vedení. Většinou se jim hodí klidné zaměstnání. Jsou to typy tichých nenáročných pracovníků, ba i učenců.

Pro praktický život se příliš nehodí, protože stále žijí v jakémsi neskutečném světě a tak se dožívají všude a ve všem nových zklamání. Ta z nich činí samotáře.

Ani v manželství jim štěstí příliš nepřeje, protože i zde se projevuje jejich stálá touha po lepším a tím se stávají i v lásce nespolehlivými.

Tělesná konstituce bývá spíše slabší, a proto jim hrozí nebezpečí týkající se chorob krevních i nervových. Velice nebezpečné může být pro tyto lidi požívání alkoholu a vášeň k omamným prostředkům.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Ryby, Pisces


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, snů i osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109