19

Beran - horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Jste tolerantní, ale žárliví. Jakmile vycítíte, že se partner vymyká vaší kontrole, cíleně ho budete provokovat. Koketovat umíte, jen co je pravda. Pochopitelně vám dělá dobře, že je o vás zájem, ale ve skutečnosti si nové osoby hodláte udržet co nejdál od těla. Milostné experimenty se vám můžou stát osudnými, protože si vás vyhlédne sebestředný ješita a nadělá vám v životě zmatek. Budete mít pak co dělat, abyste všechno dali do pořádku.

Profese a majetek

Když se do něčeho pustíte, nic vás nezastaví a dotáhnete do konce i to, co jiní dávno vzdali. Nehledě na slušně placené místo se znovu vrátíte k myšlence začít podnikat. Nejvíc vás zřejmě láká pocit svobody, třeba že nemusíte denně vstávat ve stejnou dobu a někam dojíždět. Zapomínáte však na to, že k úspěchu v dané oblasti potřebujete tým schopných, oddaných a ochotných jedinců, kteří nebudou diskutovat o vašich rozhodnutích. Hledejte a možná najdete…

Zdraví a vitalita

Sice máte jasno v tom, co prospívá zdraví, přesto byste jiné neměli nutit do toho, co vyhovuje vám. Natož, abyste jim vyčítali, že vás neposlouchají. Oni vám přece také nezazlívají výkyvy nálad. Tak vám nezaškodí víc optimismu. Díky tomu se povznesete nad banalitami a dokážete komunikovat i s lidmi, kteří vám nejsou sympatičtí. S ohledem na fyzickou kondici se šetřete na přelomech ročních období, jelikož vás můžou potrápit projevy nachlazení či alergie.

Býk - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Pokuste se přesně určit, co komplikuje váš milostný život. Předpokladem je, že si s partnerem otevřeně promluvíte. Bez obav mu dejte najevo, co cítíte, chcete a potřebujete. Také se osmělí a svěří se vám se svými touhami. Intimní debaty váš vztah upevní. Za žádných okolností však nedopusťte, aby se do vašich záležitostí někdo vměšoval. To platí zejména pro rodiče, prarodiče a sourozence. Myslí to dobře, jenže nejsou v obraze, navíc vyznávají odlišné priority.

Profese a majetek

Žádné strachy, i když se vám bude zdát, že je všechno ztracené, plány nakonec vyjdou. Ocenění si zasloužíte, vždyť jste ochotni přizpůsobit soukromý život tomu, abyste práci udělali kvalitně a včas. Pohodlnější nebo pomalejší kolegové sice budou mít výhrady, ale netroufnou si nic namítat nahlas. Ke stálým či vyšším příjmům vás ovšem přivede někdo z přátel, neboť vám dohodí zajímavý kšeftík. Sice bude mimo váš obor, ale celkem rychle se zapracujete.

Zdraví a vitalita

V zápalu práce si mnohdy neuvědomíte, že přepínáte síly. Koledujete si tak o civilizační choroby, na jejichž vzniku se podílí dlouhodobý stres. Kolísavý krevní tlak, bušení srdce, cukrovka, nespavost, tomu všemu se můžete vyhnout, když si přestanete namlouvat, že zvládnete všechno na světě. Prostě byste se měli naučit říkat: dost! Nenechte se zmýlit svými pracovními, případně i sexuálními výkony, a nepodceňujte relaxaci. Dobře vám udělají procházky v přírodě.

Blíženci - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Jste zdrženliví, hrdí a city zásadně nedáváte najevo, jako byste se za ně styděli. S oblibou předstíráte, že vám jde hlavně o ušlechtilé cíle a hluboké pravdy. To vás samozřejmě šlechtí, ovšem tím druhé odrazujete. A že se jich kolem vás motá a ještě motat bude! Když slevíte ze svých nároků, uvědomíte si, že obzvlášť vytrvalý nápadník stojí za hřích. Z občasných setkání se může vyklubat vážný vztah, který s nadšením uvítají vaši přátelé i příbuzní.

Profese a majetek

Díky své tvrdohlavosti dokážete zastat hned několik lidí najednou. Máte přirozenou autoritu, takže obyčejně dosáhnete toho, co si zamanete, aniž byste si museli něco vynucovat. Pokud máte chápající rodinu, dosáhnete značných profesních úspěchů. Jestlipak jste si ale položili otázku, zda má smysl honit se tak za penězi, když si je stejně nemáte čas s blízkými užít? Hledání odpovědi vás přiměje přehodnotit priority, což je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat.

Zdraví a vitalita

Snažíte se za všech okolností ovládat, což vám vůbec neprospívá. Hněv či zlobu v sobě neduste, nýbrž hned ventilujte tak, jak vás zrovna napadne, klidně i hlasitě. Jednou za čas si umíníte, že o sebe budete víc pečovat, ale předsevzetí vám dlouho nevydrží. Škoda, protože oběhový, lymfatický nebo imunitní systém nemáte tak docela v pořádku. Důsledkem bývají křečové žíly, otoky končetin a časté infekce. Prevencí a aktivním odpočinkem se potížím dokážete vyhnout.

Rak - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Vyhovuje vám, když se život odvíjí podle toho, jak jste si ho nalinkovali, a máte vše pod kontrolou, se změnami se totiž těžko vyrovnáváte. Stávající partner, tím spíš nová známost, vám tedy může zazlívat, že city šetříte. Je to jinak, jste velice citliví, někdy až přecitlivělí, jenže všechno prožíváte uvnitř, navenek si zachováváte odstup. Více spontánnosti vám neuškodí a samotné vás překvapí, jaký milostný žár i chuť experimentovat se ve vás skrývají.

Profese a majetek

Po několika událostech si patrně budete připadat jako robot, který bezmyšlenkovitě vykonává něčí příkazy. Ve vší tichosti proto rozhodíte sítě mezi známými. Zajímavé nabídky se nepohrnou, což vás zneklidní, ale pak se objeví snové místo. Slibuje totiž samostatnost, nebo dokonce vedoucí postavení. Máte dobré nápady, zodpovědnosti se nebojíte a dokážete vést početný kolektiv, což jsou předpoklady úspěchu. Rozhodujícím hlediskem se stanou výše platu a další benefity.

Zdraví a vitalita

Máte osobité kouzlo, jelikož se na vašem vzhledu odrážejí přirozená inteligence, vyrovnanost, dobrota srdce i optimistické naladění. Jelikož máte citlivý organismus, nestřídejte kosmetiku ani doplňky stravy, raději zůstaňte věrní přírodním produktům. Sice působí pomaleji, ale efekt bude trvalý. Hlavně však dbejte na to, ať se ve vás nehromadí stres, ten je totiž pravou příčinou toho, že vás bolí oblast krční a bederní páteře a jste náchylnější k infekcím.

Lev - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Chcete si užívat svobody, volnosti i sexu a zároveň mít pevné rodinné zázemí, což zrovna nejde dohromady. Navíc toužíte po horoucích vyznáních, hýčkání, lichotkách a luxusu. I v případě, že jste tak dokonalou bytost už našli, stejně budete pokukovat kolem, jestli neobjevíte někoho ještě dokonalejšího. Zachováte-li diskrétnost a nebudete se milostnými úspěchy chlubit absolutně nikomu, zálety vám projdou a zase začnete sekat latinu.

Profese a majetek

Vážně se zamyslíte nad tím, zda vás ve stávající pozici čeká perspektivní postup. S tím souvisí i velmi kritické zhodnocení toho, co se vám v minulosti povedlo. Budete mile překvapení, že prokazatelných úspěchů máte na svém kontě mnohem víc než přešlapů. Toto zjištění vás zřejmě přiměje zůstat a dobře uděláte. Dostanete totiž šanci, která vám umožní propojit svoji tvořivost se zkušenostmi, organizačním talentem a kontakty s uznávanými lidmi.

Zdraví a vitalita

Máte tuhý kořínek, pevnou vůli i slušnou fyzičku, ovšem psychika může natropit neplechu, a to přesto, že stále věříte na zázraky. Je to dáno tím, že si všechno berete osobně a s každým prožíváte jeho trápení. Nahromaděné negativní emoce totiž doléhají na játra, žlučník srdce nebo žaludek. Naštěstí vám nehrozí vážnější onemocnění těchto orgánů, nicméně nepodceňujte prevenci, do níž spadají vyvážená strava a pohybové aktivity, vhodnými jsou třeba břišní tance.

Panna - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Občas zatoužíte po dobrodružství a začnete poněkud vyvádět. Až se vybouříte, kajícně se vrátíte do náruče stálého partnera, nebo k dosavadnímu životnímu styl, kde práce hraje prim. Pokud je místo po vašem boku zatím prázdné, čeká vás náramné překvapení. Sblížíte se s dlouholetým kamarádem, který vás vždy utěšoval, když jste prožívali libovolné zklamání. Okolí to příjme s naprostým klidem, protože se už stejně dávno domnívá, že spolu něco máte.

Profese a majetek

Neodcházíte od rozdělané práce, i kdyby to znamenalo, že se vrátíte domů až za tmy, nebo budete místo spánku sedět u počítače. Logicky předpokládáte, že se vaše úsilí projeví na výši platu, ale když se tak nestane, máte problém se ozvat. Zapomeňte na falešnou skromnost a naučte se vyžadovat to, co vám právem patří. Teprve pak se vaše finanční situace stabilizuje. Máte zelenou i v podnikání. Jste nápadití, snaživí a spolehliví, takže se vám bude dařit.

Zdraví a vitalita

Zkuste si vybavit, jak vám bylo báječně, když jste dbali na fyzickou kondici. I to se stane motivací, abyste se vrátili do posilovny, plaveckého bazénu nebo alespoň pravidelně šlapali na rotopedu při sledování televize. Kromě toho, že to prospěje vaší postavě, přestane mít potíže s dechem, a navíc se pobavíte. Dalším předpokladem pevného zdraví je, že občas zapomene na existenci mobilu a počítače. Potřebujete totiž nechat odpočinout hlavu, ruce i oči.

Váhy - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Máte vysoké nároky, tak je možné, že vás ani milostný svazek neuspokojuje. Snažte se překonat pocit, že je to vaše vina, a podívejte se na vztah objektivně. Uvědomíte si, že máte víc společného než rozdílného. Při troše vaší vstřícnosti se znovu do sebe zamilujete a vy přestanete řešit, jestli jste si souzení. Jste-li nezadaní, už si nebudete dělat zbytečné starosti z případného zesměšnění nebo odmítnutí, a když vás někdo zaujme, dáte mu to zřetelně najevo.

Profese a majetek

Slibných úspěchů dosáhnete v oblasti, která nevyžaduje stálou pracovní dobou. Nikdy totiž nevíte, kdy vás osvítí správný nápad a kdy vám práce půjde od ruky. Prozíravý šéf si to uvědomí a bude ho zajímat jen to, že úkoly splníte v náležité kvalitě a daném termínu. K vašim přednostem patří ochota neustále se vzdělávat, něco vylepšovat a získávat zkušenosti od jiných. Jen si nenamlouvejte, že zvládnete úplně všechno, na těžší fyzickou práci nejste stavění.

Zdraví a vitalita

Budete fit za předpokladu, že si vezmete k srdci slova odborníků a zbavíte se jistých zlozvyků, ať už se jedná o stravování, nebo „životabudiče“ jako káva, alkohol, kouření apod. Nic se neděje, když občas uděláte, co byste neměli, podstatné je, že se obratem vrátíte k vyváženému jídelníčku. Není-li sport vaše hobby, stačí chodit pěšky. Snažte se při chůzi na nic nemyslet a netelefonujte, jen se zaměřte na rytmus dýchání, dopřejte tak odpočinek i psychice.

Štír - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Obvykle je vám jedno, co si o vás druzí myslí. To se ale změní a díky tomu se zbavíte pár předsudků ohledně fungování vztahu, v němž panuje rozdíl věku, vzdělání, národnosti, majetkových poměrů apod. Představa, že pak už všechno půjde hladce, se však nenaplní. Budete se prostě muset snažit, abyste objekt svého zájmu získali a jeho přízeň si udrželi. Platí to i v případě, že jste již zakotvili ve stabilním svazku. Projde-li „restartem“, budete šťastnější.

Profese a majetek

Chopíte se náročných úkolů, kterým se druzí z lenosti nebo pohodlnosti vyhýbají. Žádná překážka vás neodradí, právě naopak, komplikace vás motivují k ještě většímu úsilí. Úskalím je to, že jste vlastně pořád v práci, i když jste doma, na návštěvě, na dovolené… Prospěje vám, když aspoň občas úplně vypnete. Také se snažte najít vyváženější vztah k penězům. Jednou šetříte a nedopřejete si žádné potěšení, podruhé zase rozhazujete, jako by měl nastat konec světa.

Zdraví a vitalita

Těšíte se dobrému zdraví, přesto zbytečně neriskujte. Jelikož býváte zbrklí, přepracovaní a věčně pospícháte, hrozí vám spíš úrazy než nemoci. Zvlášť náchylní budete na poranění kostí či kloubů, proto se hlavně při chůzi po schodech nebo v nerovném terénu pozorně dívejte pod nohy, ať neupadnete. Na melancholii či náladovost zase zabere, když s přáteli vyrazíte za zábavou.

Střelec - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Vaše srdce se rozbuší pro člověka, kterého jste záměrně přehlíželi. Odrazoval vás zřejmě tím, že si hrál na nepřístupného, nebo byl zadaný. Situace se však změní a sám od sebe vám začne nadbíhat. Sice budete dělat drahoty, ale zvědavost a nenaplněné erotické touhy zvítězí. Budete přesvědčení, že je to ten pravý, ať si příbuzní říkají, co chtějí. Spíš vás svými výhradami popostrčí k radikálnímu kroku. Bude to správná volba a budete zářit štěstím.

Profese a majetek

Pro dobrý pocit potřebujete mít hotovost v peněžence a peníze na kontě. Vzhledem k tomu, že jste pracovití, snaživí a obětaví, větší výkyvy v rozpočtu vám nehrozí. Jediným úskalím je, že k vašim hobby patří nakupování. Když narazíte na pěkné, užitečné, a hlavně zlevněné zboží, těžko odoláváte. Také na dovolené odmítáte šetřit, to se raději po návratu domů uskromníte, nebo vezmete práci navíc. Jisté je, že o šance přivydělat si nebudete mít nouzi.

Zdraví a vitalita

Stres je váš úhlavní nepřítel, takže i příčina potíží, jako jsou vysoký krevní tlak, bušení srdce, žlučníkové záchvaty nebo podrážděnost. Prospějí vám dechová cvičení, hlavní je však pravidelný pohyb, nejlépe jízda na kole, lyžování, plavání a svižné procházky v přírodě za každého počasí. Vzhledem k tomu, že stále neumíte odhadnout, kolik váš organismus snese, vyhýbejte se alkoholu a energetické nápoje, černý čaj a kávu si raději dopřejte jen výjimečně.

Kozoroh - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Nezávazné flirtování pro vás jakoby ztratí kouzlo. Dokonce i v případě, že si zakládáte na samostatnosti a životě single, zatoužíte po trvalém svazku, dost možná i po založení rodiny. Nečekanou změnu způsobí seznámení s člověkem, jenž vás okouzlí až dětinským nadšením. Nebude to sice romantická láska na první pohled, ale čím déle se budete scházet, tím budou vaše vzájemné city vřelejší. Jste-li zadaní, čeká vás nelehké rozhodnutí, komu máte dát přednost.

Profese a majetek

Můžete hodně získat i ztratit. Záleží na tom, zda se zaměříte jen na vydělávání peněz, nebo vezmete v úvahu, co dobrého vaše práce přináší. Znesnadní vám to fakt, že se chováte jako šéf, i když jím třeba ani nejste. Pokud se dokážete ovládnout a necháte si jízlivé poznámky pro sebe, ostatní strhnete svým nadšením a máte vyhráno. Čeká vás i řada překvapení, naštěstí se ve změněné situaci umíte rychle zorientovat a taky oslovit ty správné či mocné jedince.

Zdraví a vitalita

Předně byste se měli vážně zamyslet nad způsobem stravování. Jednou denně velká porce, to vašemu zažívání ani tělesným proporcím nesvědčí. Naštěstí máte pevnou vůli, takže se vám při troše snahy podaří tohoto zlozvyku zbavit. Vaší slabinou je štítná žláza, dbejte tedy na pravidelný přísun jodu, proto by ve vašem jídelníčku neměly chybět ryby, plody moře, játra, vejce, ananas, špenát a zelí. Jakmile se dostane trochu do formy, přestanete odkládat cvičení.

Vodnář - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Neunikne vám, že se kolem vás ustavičně motá „tajný ctitel“. Sice vám není lhostejný, ovšem prozatím si neumíte představit, že by se váš kamarádský nebo kolegiální vztah změnil na něco víc, natož intimního. Zapomeňte na zábrany, co by tomu řeklo okolí, a dovolte si prožít vzrušující dobrodružství s dobrým koncem, třeba v podobě trvalého vztahu. Také v případě, že jste již pravou lásku našli, se uvolněte, jelikož upjatostí se ochuzujete o báječné zážitky.

Profese a majetek

Už tradičně budete mít povinností nad hlavu, a přestože si nahlas postěžujete, v hloubi duše si libujete. Pocit, že se bez vás nic neobejde, je k nezaplacení. Ve vlastním zájmu se však snažte rozlišovat, co je skutečně důležité a s čím si ostatní poradí i sami. Přemírou velkorysosti si totiž koledujete o to, že vám nezbude čas na vlastní projekty, které vám zajistí finanční stabilitu, takže si pořídíte věc, po níž dlouho toužíte.

Zdraví a vitalita

Předsevzetí, že se dostanete do kondice, se vám tentokrát podaří dodržet. Z důvodů, kterým rozumíte jen vy, to budete držet v tajnosti. Prozradí vás spousta energie, zpevněná postava, ladná chůze, vyhlazená pleť a jiskrný pohled. Lichotky, že báječně vypadáte, pro vás budou tou nejlepší odměnou i motivací pokračovat. Zdravotní komplikace můžete mít v důsledku přepracovanosti, proto pravidelně relaxujte, neponocujte a před spaním popíjejte zklidňující čaj.

Ryby - Horoskop na rok 2019
Láska a rodina

Jste ukázkoví idealisté, proto vás bolestně zasáhne, když se druzí chovají nefér, nebo si to aspoň myslíte, či dokonce namlouváte. I proto budete naprosto nevypočitatelní. Jednou budete překypovat city, vyznávat lásku na potkání, abyste se vzápětí stáhli, dost možná přestali komunikovat úplně. V rozkolísaném naladění nedělejte žádná zásadní rozhodnutí. Proberte je s dobrým kamarádem, a hlavně s vlastním svědomím. Patrně zjistíte, že si nemáte nač stěžovat.

Profese a majetek

Sice máte předpoklady pro týmovou práci, ale cíleně si vybíráte posty, kde vyniknete. Jste kreativní, zajímáte se o novinky ve svém oboru a rádi experimentujete. Díky sebevědomí a výřečnosti dokážete druhé přesvědčit, že právě vaše plány a postupy jsou nejlepší. Jistý nápad vás skutečně může vynést na výsluní. Paradoxně vás to zaskočí, znejistíte a začnete se chovat arogantně. Když se s obavami svěříte partnerovi či kamarádce, podpoří vás a rozptýlí vaše chmury.

Zdraví a vitalita

Když máte dobrou náladu, tak i sporné záležitosti přejdete mávnutím ruky. Jakmile jste vyčerpaní nebo ve stresu, rozruší vás natolik, že propadáte sebelítosti a depresím. Tím si koledujete o zažívací potíže, bolesti hlavy a poruchy spánku. Pilulky vám sice pomůžou zbavit se akutních potíží, ale pak můžou být ještě úpornější. Pro vás jsou hlavní prevence, vnitřní harmonie a taky hodně lásky, neboť ta má na vás uzdravující účinky.

Beran

Beran

Býk

Býk

Blíženci

Blíženci

Rak

Rak

Lev

Lev

Panna

Panna

Váhy

Váhy

Štír

Štír

Střelec

Střelec

Kozoroh

Kozoroh

Vodnář

Vodnář

Ryby

Ryby
zavřít

Nastavení cookies

K čemu cookies slouží?

Cookies soubory zajišťují správné fungování základních funkcí našeho webu a přispívají k tomu, abyste si váš pobyt v online prostoru užívali. Níže si můžete vybrat, jaké cookies nám chcete nebo nechcete poskytnout. Svoji volbu můžete také kdykoliv změnit.