21

BERAN

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Novým kalendářním rokem budete procházet s hrdě vztyčenou hlavou. Úsměv na rtech vám zamrzne snad jen v případech, kdy rozum zastíní ješitnost, takže se necháte unést pocitem neomylnosti. Ti, kterým bez debat nadiktujete, co mají a nemají dělat, se možná podvolí, ale v nečekané chvíli vám můžou znepříjemnit život. Vašich nejmilejších se to pochopitelně netýká. I vy pro ně uděláte naprosto cokoli. Až dostanete neodolatelnou nabídku, která v jistých ohledech znamená návrat k původní profesi nebo dávnému snu, partnerovy výhrady berte s rezervou. Chce vás ochránit před zklamáním, ale to vám nehrozí.

Láska, rodina, přátelství

Na samotu si rozhodně stěžovat nebudete. Právě naopak, pořád se budete s někým novým seznamovat. Bude to i tím, že osoby, které na vás udělají skvělý první dojem, se záhy projeví zvláštně, takže se jejich společnosti rádi vyhnete. Nemusíte litovat, neboť přátelství i rodinná pouta se hlavně vaším přičiněním ještě víc upevní. Naučíte se dávat otevřeně najevo, jak jsou pro vás blízcí důležití.

Práce, kariéra, finance ¨

Máte před sebou vydařený rok, co si vezmete do hlavy, toho dosáhnete. Přitom nebudete tajit ani stydět se za to, že hlavními motivy snažení jsou uznání, prestiž a peníze. Připustíte, že se vám také líbí řídit a občas i prohánět druhé. Morální ocenění vám sice polichotí, ale ve vašem případě spíš bude platit upravené rčení, že je lepší bankovka v hrsti, než diplom na zdi.

Zdraví, vitalita, kondice

Pečlivě dbáte na svůj zevnějšek. Budete se proto víc než dřív pídit po přípravcích, které vyhlazují vrásky, vybělí zuby, podpoří růst vlasů a zbaví vás případných nechtěných kil. Na této „zálibě“ nehodláte šetřit a budete vypadat vážně sexy. Fyzickou krásu ovšem podmiňuje duševní vyrovnanost, nepodceňujte proto šlechtění psychiky, třeba tím, že dáte zelenou uměleckým vlohám.

BÝK

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Záměry, které dosud narážely na nepochopení jedinců s právem posledního slova, dostanou zelenou. Odpadnou vám tím starosti nejen finančního charakteru, nicméně výběrem spojenců nebo pomocníků si koledujete o další. Rozhlédněte se mezi přáteli nebo bývalými kolegy a dejte jim i sobě druhou šanci. Ve společnosti známých tváří budete mnohem přístupnější poznatkům a zkušenostem jiných, a tak se vyhnete komplikacím, které s sebou nesou nedomyšlené experimenty. Výjimkou bude nová či staronová láska, která se patrně rozhoří bez ohledu na vaše stávající závazky či mínění okolí.

Láska, rodina, přátelství

Z vlastních zkušeností víte, jak trpce chutná neúspěch. Nejbližší proto budete usilovně povzbuzovat, aby si plnili své sny. Máte dar vcítit se do rozpoložení i pocitů druhých, takže intuitivně zvolíte ta správná slova. Potřebnou podporu však lépe přijmete od přátel, a to přesto, že se členy rodiny a příbuznými máte harmonické vztahy. Možná je nechcete narušit, a tak se jim ani nesvěříte.

Práce, kariéra, finance

Prozatím jste dávali přednost současnosti a takřka za pochodu řešili i to, na co si kolegové netroufli. Výsledky vám i nadále budou dávat za pravdu, jen je budete víc hodnotit s ohledem na budoucnost. Patrně využijete nabídku a začnete výhodně spořit nebo investujete tak, aby vám peníze pomáhaly vydělávat. Skrblíci se z vás však nestanou, a jestli to situace dovolí, pořádně se rozšoupnete, a to zejména na cestách.

Zdraví, vitalita, kondice

Máte tuhý kořínek a jen tak něco vás nepřiměje odpočívat uprostřed rozdělané práce, natož stonat pod peřinou. Jak je vaším nedobrým zvykem, přejdete mávnutím ruky signály, že organismus nefunguje tak, jak by měl. Takové hazardování se vám může vymstít. Část péče, kterou věnujete druhým, se snažte zaměřit na vlastní zdravotní prevenci a bude vám hej. S náladovostí však mnoho nenaděláte.

BLÍŽENCI

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Etapa, kdy jste sledovali jediný cíl a rozvíjeli schopnosti v rámci daných mantinelů, zvolna končí. Otevřou se před vámi slibné obzory s tím, že výraznějších úspěchů dosáhnete ve spojení se zahraničím nebo cizinci. Slabinou v tomto vývoji se může stát to, že nejnáročnější úkoly přijmete kvůli prestiži a finanční odměnu odložíte na někdy. Tímto stylem nezchudnete, ale ani nezbohatnete. Můžete se těšit na to, že v citových prožitcích k vám bude osud o poznání velkorysejší. Zřejmě vám přivede do cesty člověka, který ve vás opět probudí víru, že dětinská radost existuje a zázraky se dějí.

Láska, rodina, přátelství

Marné hledání vysněného protějšku vás zřejmě unavilo, a tím pádem pro vás seznamování ztratilo kouzlo. Navzdory tvrzení, že vám maximálně vyhovuje dosavadní styl života, v hloubi duše zatoužíte po změně. Zkuste si víc všímat signálů z blízkého okolí a třeba vám dojde, s kým vytvoříte sehraný pár. Raději však nespoléhejte na „náhodné setkání“ s osobou, která pro vás v minulosti hodně znamenala.

Práce, kariéra, finance

Energie i nápadů budete mít dost, jen vám občas budou scházet pevná vůle a elán. Chvilkových výpadků ve výkonnosti si nikdo nevšimne, vyčítat si je budete jen vy a zase se pustíte do lámání rekordů. Systematickým přístupem a umíněností se dopracujete k cílům, o nichž nepochybujete, a tím poroste i vaše společenská prestiž. Pokud vyřešíte otázku bydlení, postupně se zlepší i finanční situace.

Zdraví, vitalita, kondice

Tělo vás nezradí, zato psychika vám dá hodně zabrat. Mizernou náladu si většinou přivodíte tím, že odmítnete připustit, že jste jenom člověk. Každým úkol, který vás upoutá, berete jako výzvu, ovšem relaxaci si pletete s tím, že jen změníte druh činnosti. Napětí a stres vám ubližují a promítají se i do vzhledu. Prospějí vám jóga, dechová cvičení, za něž můžete považovat i to, že si nahlas zazpíváte.

RAK

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Iluze a sny vám mnohdy slouží jako ochrana před realitou. Když otevřete oči a necháte se jimi inspirovat, usnadní vám to pozici v oblasti, které jste se nedávno začali věnovat, nebo o níž vážně uvažujete. Za předpokladu, že budete ctít oddanost firmě či společnosti, která zůstává hlavním zdrojem vašich příjmů, starosti s rodinným rozpočtem si dělat nemusíte. Tím se uvolníte a budete mít dostatek energie i chuti udělat z domova oázu pohody pro ty, kteří do něj patří, hlavně děti, ať už vlastní, nebo blízkých příbuzných. Než se nadějete, štěstí, po němž jste tolik pátrali, si vás samo najde.

Láska, rodina, přátelství

Utvrzujete se v názoru, že máte emoce pod kontrolou a budoucnost nalinkovanou. Občas se vám zasteskne po vzrušení a vybočení ze stereotypů, jenže se zrovna objeví cosi zdánlivě důležitějšího, a tak zůstane jen u snů, kvůli kterým se v duchu skoro začervenáte. Blízký člověk převezme iniciativu a udělá všechno pro, abyste se uvolnili a lásku opět zařadili na seznam nutností. Takové výzvě přece nemůžete odolat.

Práce, kariéra, finance

Rýsují se před vámi zajímavé obzory. Byl by hřích promarnit jedinečné příležitosti jen proto, že někoho nechcete zklamat, zrovna se vám nehodí narušit zavedené pořádky nebo z obdobně alibistických důvodů. Neobávejte se vykročit do neznáma, záhy si uvědomíte, že vás nic lepšího nemohlo potkat. Pocit uspokojení bude provázet zlepšení finanční situace, takže si splníte pár tajných přání.

Zdraví, vitalita, kondice

Žádné vážnější zdravotní komplikace vám už nehrozí. Jen pamatujte na to, že vyčerpáním a nervozitou oslabujete svoji křehkou imunitu, proto snadno dostanete rýmu či kašel, a drobná zranění, která si můžete přivodit nepozorností, se budou déle a hůř hojit. Rozhodně nezavrhujte nápad, že si dopřejete pobyt v lázních, pokud možno bez rodiny. Relaxace a procedury vás spolehlivě postaví na nohy.

LEV

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Rodinné vztahy se postupně vyjasní a uklidní. Oddechnete si, že konečně máte klid na práci a prostor věnovat se sobě i koníčkům. Zhruba do poloviny roku s nalinkovaným životem vystačíte, pak se ale přihlásí vaše nepokojná, až buřičská povaha, začnete se nudit, a tím pádem vyhledávat rozptýlení. Touha pustit se do něčeho vzrušujícího může narážet na vaši nechuť zapojit se do většího kolektivu. Dost možná pramení z toho, že se urputně snažíte vyniknout, a proto si složitě hledáte spojence. Když dáte najevo, že máte dobré srdce a dokážete být velkorysí, najdete si i nové přátele.

Láska, rodina, přátelství

Profesní či společenské akce pojmete jako vítanou příležitost k flirtování. Jakmile se vám bude někdo zamlouvat, rozehrajete tak rafinovanou hru, že vám neodolá. To vám stačí ke štěstí a zase se pokorně vrátíte ke svým milovaným. Letos projevíte větší ochotu jim naslouchat a změny v chodu domácnosti s nimi předem proberete. V drobnostech klidně ustoupíte, o výhodách toho podstatného je přesvědčíte.

Práce, kariéra, finance

Prosadíte či zdárně dokončíte projekt, jemuž ostatní nedávali mnoho šancí. I vy budete často na pochybách, zda se úsilí namířené tímto směrem od vás ještě očekává. Finanční zisk sice nebude tak výrazný, jak jste plánovali, ale počítají se i jiné výsledky, a s těmi budete spokojení. Opět dokážete sobě i druhým, že všechno jde, stačí jen chtít. Nabídku konkurence přesto nezavrhujte hned, nýbrž zvažujte všechny možnosti.

Zdraví, vitalita, kondice

Jste horkokrevní, proto máte tendenci podceňovat rozmary počasí. Paráda musí stranou, minimálně dbejte na to, ať máte vždy nohy i ruce v teple a suchu. Jakmile vám totiž prostydnou končetiny, skoro okamžitě vás skolí bacily. Pro vaše zdraví bude rovněž důležité v pravidelných intervalech střídat duševní a fyzickou aktivitu. Jednostrannost vás ubíjí a pak se bez příčiny mračíte.

PANNA

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Když připustíte, že k cíli vede více cest, intuice vám napoví tu správnou. Ještě zbývá přijmout za své názor, že na finanční odměně za nápady, úsilí i vynaložený čas opravdu není nic špatného. Změna postoje vás nejspíš připraví o lichotníky, kteří po vás věčně něco chtěli. Nevadí, za omílání, jak jste úžasní, si přece nepořídíte věci, které potřebujete nebo po nichž toužíte. Zkuste mluvit nahlas o svých přáních. Tím urychlíte vnitřní proces a přejdete od slov k činům. Možná se vám dokonce podaří častěji sundávat masku nepřístupnosti a podivíte se, kolik osob stojí o sblížení.

Láska, rodina, přátelství

Dodáte si odvahy, chopíte se iniciativy a dlouholetý profesní vztah necháte proměnit v důvěrné přátelství. Z něho se pak může vyklubat opětovaná romantická láska, po níž sice toužíte, ale na kterou nejste připravení. Jste-li zadaní, bude to znamenat skrývání a věčné výmluvy, což vás postupně začne zmáhat. Pokud jste single, pro změnu se nesoustředíte na práci a z toho koukají maléry. Do konce roku si věci ujasníte, takže se i srovnáte.

Práce, kariéra, finance

Situace se vyvine poněkud jinak, než předpokládáte. Vaše postavení to nijak neohrozí, jen si dosavadní plány vyžádají řadu úprav. Nebudete mít chuť měnit, co jste tak pečlivě vymysleli, jenže nebude zbytí. Může vás hřát vědomí, že druhá verze bude ještě lepší a přinese užitek nejenom vám, ale i celé firmě. Dočkáte se také zasloužené odměny, byť bude mít spíš podobu uznání či pochval než peněz.

Zdraví, vitalita, kondice

Pod škraboškou bezstarostnosti se pokusíte skrývat přecitlivělost, na kterou nejste zvyklí, a proto s ní neumíte zacházet. Ať už se obavy budou týkat vás osobně, člena rodiny, nebo kamaráda, zašpásuje si s vámi fantazie a uvidíte věci jinak, než ve skutečnosti budou. Lítost nikomu neprospěje, vaším úkolem je být oporou a stmelujícím prvkem. Občas vás z toho rozbolí hlava, pomůže vám pohyb a vydatný spánek.

VÁHY

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Máte ve zvyku naříkat na osud a současně si libujete, co všechno vám zdánlivé souhry náhod umožnily. Záleží na tom, kdo bude zrovna v doslechu. Okolí se ve vás nevyzná, což vám ale vyhovuje. Právě tajemství, jímž se programově obklopujete, k vám přiláká zajímavé lidi, včetně jedince, který takříkajíc bude stát za hřích. Okolnosti vám budou přát bez ohledu na to, do čeho se pustíte. Využijete totiž svých kombinačních schopností a díky tomu odhalíte slibné příležitosti i záludnosti, na něž jiní ani nepomyslí. Patrně si finančně polepšíte. Pokud to situace umožní, peníze investujete do cestování a bydlení, případně vlastního vzhledu.

Láska, rodina, přátelství

Zatoužíte po milostném jiskření, ale zároveň si potrpíte na zažité stereotypy a vlastní pohodlí. Občas si zasmutníte, že vám nikdo nerozumí, zkuste však připustit, že hlavně vy nemáte jasno, co vlastně chcete. Až na to přijdete, osoby, které stojí za pozornost, se náhle vyrojí. Ve skutečnosti jsou kolem vás, jenže je přehlížíte. Je také nejvyšší čas překonat pocit dávného zklamání, selhání či křivdy. Osamělost vám neprospívá, to přece víte.

Práce, kariéra, finance

Názory si pozorně vyslechnete, ale poslední slovo si stejně ponecháte. Vydržte, vzhledem k personálním změnám se zlepší nejen atmosféra ve firmě, ale i vaše finanční situace. Zadní vrátka si pro jistotu nechte pootevřená a ve volných chvílích můžete promýšlet nápad, který vám vnukne letitý kamarád. Potřebné znalosti načerpáte z moudrých knih, vhodný kurz se bohužel neuskuteční.

Zdraví, vitalita, kondice

Občas si budete připadat jako hrdinové v napínavém seriálu, který píše někdo s hodně bujnou fantazií. Budete-li k sobě upřímní, přiznáte, že si nedokážete život představit bez vzrušujících prožitků, překvapivých momentů a příjemného mrazení v zádech. Na nečinnost nejste stavění. Když se nebudete tolik rozčilovat kvůli hloupostem a pohlídáte si krevní tlak, nic zlého vás nepotká.

ŠTÍR

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Smysl pro řád a spravedlnost vás povzbuzují k tomu, že se v myšlenkách stále vracíte k již uzavřeným záležitostem. Uvědomíte si, že vás brzdí a zbytečně vám kazí náladu. Pokusíte se udělat finální čáru za minulostí, což se vám podaří ve většině pracovních věcí. Dokonce se budete snažit krotit touhu po soběstačnosti, na které bazírujete, a občas požádáte přátele o radu či pomoc s nápadem, jenž konečně hodláte prosadit. Osobní vztahy, které dopadly jinak, než jste zamýšleli, v sobě bohužel ještě nedořešíte. A to přesto, že se dočkáte zadostiučinění, aniž cokoli podniknete.

Láska, rodina, přátelství

Využijete hned několik příležitostí, kdy se můžete předvést v tom nejlepším světle. Budete sebou tak nadšení, že o svých povedených kouscích budete všem na potkání vyprávět. Blízcí vám možná budou sebechválu opatrně vytýkat, ale přesvědčíte je, že tak postupujete i v jejich zájmu. Až v rodině dojde k nečekaným, vesměs příjemným změnám, a bude jich hodně, přibude vám další téma hovorů.

Práce, kariéra, finance

Roztěkanost, která vám komplikovala život, se jakoby vypaří. Celé tajemství vašeho zklidnění pramení z toho, že se pustíte do věcí, které vás opravdu zajímají a přinášejí vám uspokojení. Vůdčí ambice poněkud odsunete stranou, nebo jim dáte volný průchod jinde než na pracovišti. Usoudíte, že se podmínky změnily, a proto se vrátíte k dřívějšímu nápadu, ale bohužel opět narazíte na překážky. Tentokrát se ovšem nevzdáte.

Zdraví, vitalita, kondice

Úzkostlivě dbáte na svoji image. Sami sebe proto dokážete přesvědčit, že jste spokojení a v pohodě, i když vám zrovna nebude do zpěvu. Zocelená psychika se vám bude hodit hlavně v případě, že se potýkáte s chronickou nemocí nebo alergií. Viditelné projevy ustoupí, ve vlastních očích zkrásníte i omládnete a příznivý trend podpoříte přírodními prostředky, které vám doporučí známí.

STŘELEC

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Všechno, do čeho se pustíte, bude vyžadovat hodně úsilí. Překážky, na které narazíte, se ponejvíce vyklubou za vašimi zády, proto buďte opatrní na nové kolegy, klienty či známosti. Zato na ty, s nimiž vás spojují letité vazby, se můžete absolutně spolehnout. Je mezi nimi také naprosto rozdílná osoba s mimořádnou schopností milovat. Nejspíš v sobě najdete zalíbení při projednávání pracovních záležitostí. I její zásluhou si ujasníte řadu věcí a bez ohledu na to, k čemu se odhodláte, s financemi si starosti dělat nemusíte. Na to, co potřebujete ke štěstí, vždycky mít budete.

Láska, rodina, přátelství

Jízda na splašeném koni bude nuda ve srovnání s vaším milostným životem. Neustále budete balancovat mezi stálým svazkem, dlouhodobým románkem a náhodnými flirty. Z pocitu vlastní neodolatelnosti a touhy po dobrodružství se dostanete do svízelných situací, a to zejména na jaře. Přátelé i blízcí se vás pokusí varovat. Marně. Občas je dokonce budete podezírat, že vám domlouvají proto, že vám závidí. Kdepak, mají o vás obavy.

Práce, kariéra, finance

Dobrými nápady a neotřelými postupy vzbudíte zájem člověka, který sice nepatří ke špičce ve svém oboru, nicméně jeho slovo má váhu. Nabídne vám zajímavou pozici, ale na tak zásadní obrat nejste připravení, proto si patrně budete hledat důvody, proč odmítnout. Zkuste vzít v úvahu, že dané místo může obsadit jedinec, s nímž si nebudete rozumět, a to vám nadělá značné starosti, v lepším případě „jen“ zpomalí rozpracované projekty.

Zdraví, vitalita, kondice

Zlozvyky a váš organismus nejdou dohromady. Předpokladem toho, že budete vypadat na výbornou a cítit se fit proto je, že sami sobě přestanete ubližovat. Přitom jste na sebe tak hákliví, stále se pozorujete, v každém dloubnutí vidíte zákeřnou chorobu, tím se stresujete a vlastně si o neduhy koledujete. Pravidelné preventivní prohlídky vás uklidní. Jde jen o to, zda se s ohledem na situaci k návštěvě lékaře odhodláte.

KOZOROH

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Vytyčený směr, jímž jste se dosud ubírali, se náhle otočí jakoby nazpátek. Dostanete se tak do situací, které vám budou připadat povědomé, a také potkáte řadu osob ze své minulosti. Rozdíl spočívá v tom, že zareagujete jinak a většinou sami sebe překvapíte. Jedním z důvodů je, že si budete víc hledět rodiny a přátelství než majetku nebo pomíjivých zážitků. Konečně si totiž srovnáte žebříček hodnot a ani kariéra už pro vás nebude smyslem života. Tím poněkud zkrotíte touhu hrnout se do všeho po hlavě a začnete si mezi početnými výzvami osudu vybírat. Neoslníte sice tak často, zato výrazně.

Láska, rodina, přátelství

Lásku chápete jako vzácný dar, a tak vyčkáváte, až vám ji kdosi díky vroucím citům nadělí. Zároveň jste dost vybíraví a sami před sebou se obhajujete tím, že se prozatím neobjevila ta pravá osoba. Když kapánek slevíte z romantických iluzí, uvědomíte si, že ji už nějakou dobu potkáváte snad každý den. Odmítnutí se obávat nemusíte, sympatie jsou vzájemné, pouze se nemůžete odhodlat udělat první krok.

Práce, kariéra, finance

Vyhovuje vám, když máte daný systém, zavedené postupy a experimenty ochotně přenecháte jiným. Dostanete se však do situací, kdy se bez novot neobejdete. Nemá smysl se bránit a dokazovat, že jsou změny zbytečné a riskantní. Jakmile se vymaníte ze zajetí stereotypů, okolí i sebe překvapíte smělými nápady. Vyplatí se vám to, jen šetřete silami, ať vám nedojdou těsně před cílem.

Zdraví, vitalita, kondice

Zdravotní stav, vzhled i nálada budou odpovídat tomu, zda dodržíte předsevzetí ohledně životosprávy a pravidelného pohybu. Není to tak složité, jak vám připadá, i čas si vyšetříte. Tradičně pro vás bude nejtěžší začít. Výsledky, jichž si jako první povšimnou přátelé, dále příliv sil a pocit lehkosti vás motivují k tomu, že tentokrát vytrváte déle. Také není od věci, když vše budete konzultovat s odborníkem.

VODNÁŘ

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Zamíříte přímo na cíl, jenže kvůli zbrklým rozhodnutím nebo činům ho patrně zase těsně minete. Všechny kolem, a hlavně sami sebe budete přesvědčovat, že to byl rafinovaný záměr. Víc trpělivosti a upřímnosti v hodnocení úspěchů i nezdarů vám prospěje. Snadněji pak odoláte marnivému pokušení začínat zase od nuly v jiném, zdánlivě lépe placeném oboru. Dodržování tradic se příznivě projeví i v komunikaci s lidmi a konečně vám dojde, bez koho se neobejdete. Jen mějte na paměti, že přehnaná péče a snaha přebírat veškerou zodpovědnost za své milované jsou pro vztahy stejně zničující jako nezájem.

Láska, rodina, přátelství

Popustíte uzdu fantazii a zahledíte se do budoucna. Tím se ovšem vystavujete riziku, že zapomenete žít v přítomnosti. Kvůli tomu můžete přehlédnout zasněné či vyzývané pohledy. Váš dosud spolehlivý vnitřní radar, který vás při sebemenších náznacích zájmu upozorňoval na možný milostný románek, párkrát selže. Možné je, že ho „vypnete“ záměrně, protože vám bude dobře s tím, s kým jste, nebo coby single.

Práce, kariéra, finance

Podaří se vám věci, které jste považovali za nereálné. Třeba přesvědčíte namyšleného jedince, aby vám navzdory předpisům vyhověl, složíte těžkou zkoušku na výbornou, se slevou nakoupíte, se ziskem prodáte apod. Bude tomu odpovídat i finanční ohodnocení, což vás ale bude svádět k tomu, že budete bezmyšlenkovitě utrácet. Když vás dálky zavolají a bude to možné, hned vyrazíte na cestu, a pro líbivé zboží za výlohou klidně přečerpáte konto.

Zdraví, vitalita, kondice

Dobrá nálada a žerty jsou pro vás klíč k pevnému zdraví. Stresujících okamžiků sice neubude, ale už si je nebudete tolik připouštět a případné výhrady si přestanete brát osobně. Když vám přece jen bude smutno či těžko, zkuste se průběžně odměňovat i za maličkosti. Je celkem jedno, jestli si dáte zmrzlinový pohár, prospíte víkend, naplánujete letní dovolenou, nebo si koupíte něco hezkého a nepraktického.

RYBY

Velký horoskop Věštírny Orisio na rok 2021

Rozvinete svoji schopnost vytěžit takřka z ničeho maximum bodů k dobru nejen pro sebe, nýbrž i pro ty, na nichž vám záleží. Nahlas to patrně nepřiznáte, nicméně vás bude popohánět dychtivost víc znamenat, dokázat, vědět, získat či vlastnit. Za vybuzené ambice se vůbec nemusíte stydět. Tento posun vám pomůže k tomu, že pustíte ze zřetele záležitosti, s nimiž nepohnete, a soustředíte se na ty, které dokážete ovlivnit a změnit. Odměnou za snahu bude pocit uspokojení jak v profesi, tak v soukromí. Čeká vás i nejedno překvapení, včetně oživení dávného vztahu, nebo netušeného obratu v tom stávajícím.

Láska, rodina, přátelství

Vytěžíte maximum z toho, že jste přitažliví, zábavní, inteligentní, žádaní, a když se vám zachce, tak i velkorysí. Zamilovávat se je pro vás stejně přirozené jako dýchat a prozatím nevidíte důvod, proč pro jednu lásku hned opouštět tu druhou. Ovšem od protějšku vyžadujete absolutní věrnost, což se může stát pravou příčinou vztahových nesnází. Většinou je vyřešíte po svém, tedy v ložnici.

Práce, kariéra, finance

Pokud jste si dali předsevzetí, že se poohlédnete po zajímavějším a lépe placeném zaměstnání, máte šanci uspět. Jen se psychicky připravte na to, že absolvujete víc pohovorů a konkurzů, než narazíte na to pravé, které vám bude vyhovovat. Rozhodně to neznamená ztrátu času, protože si aspoň ujasníte, v jaké oblasti a s jakým typem lidí chcete, a naopak už rozhodně nechcete spolupracovat.

Zdraví, vitalita, kondice

Budete působit dojmem, že vás nic nezdolá. Sice budete trousit poznámky, že jste utahaní, přitom se budete chovat jako utržení ze řetězu. Předstírat pohodu jen proto, abyste blízkým nepřidělávali starosti, je však zbytečné. Sblíží vás, když budou vědět, jak vám je, a pokud jim dovolíte, aby vám pomáhali, ba dokonce vás hýčkali. Vám se uleví, pookřejete a víc si vychutnáte to, co nabízí vzájemná láska.

Beran

Beran

Býk

Býk

Blíženci

Blíženci

Rak

Rak

Lev

Lev

Panna

Panna

Váhy

Váhy

Štír

Štír

Střelec

Střelec

Kozoroh

Kozoroh

Vodnář

Vodnář

Ryby

Ryby
zavřít

Nastavení cookies

K čemu cookies slouží?

Cookies soubory zajišťují správné fungování základních funkcí našeho webu a přispívají k tomu, abyste si váš pobyt v online prostoru užívali. Níže si můžete vybrat, jaké cookies nám chcete nebo nechcete poskytnout. Svoji volbu můžete také kdykoliv změnit.