Viktoria - linka 21

Momentálně nejsem online .

906 509 109
linka 21
VĚŠTÍRNA ORISIO
 906 509 109
linka 21
 

Hezký okamžik, ať je jakákoli část dne a ať jste kdekoli!

Jmenuji se Viktorie a doufám, že vám s porozuměním a laskavým přístupem pomohu zvítězit nad vším, co vás trápí, zatěžuje, blokuje, rozesmutňuje, stahuje dolů nebo dokonce pokouší.

Kartám a různým dalším způsobům pomoci jiným se profesionálně věnuji již víc jak 30 let. Mám jich pro vás k dispozici několik desítek rozličných druhů a zaměření. Nemá-li klient vlastní přání stran výběru média, s nímž chce se mnou pracovat a řešit své aktuální otázky, vybírám pro něj nebo pro ni intuitivně a empaticky vždy ty, které se sami „nabídnou“.

Můžeme se společně podívat na osobní a intimní záležitosti, pracovní oblast a kariéru, výběr studia, povolání i životního posláni, vztahy jakéhokoli druhu, lásku, přátelství, zdravotní problémy, na finance, těžkosti s rozhodováním, nadváhu i problémy s příjmem potravy, potíže s otěhotněním či s vlastním vnitřním dítětem, výchovou dětí, syndromem prázdného hnízda, na posílení ženské resp. mužské stránky, závislosti, rozvodové a porozvodové situace, psychospirituální krizi a všechny ostatní životní krize atd.

Pokud si přejete ve výše jmenovaných oblastech poradit, můžete si vybrat některou z následujících technik: tarotová numerologie, archetypální numerologie a rozbor vašich životních archetypů, tarotové karty, andělské karty, andělská terapie, automatické písmo a kresba, karty kouzelné mapy vašeho života, I-ťing, regresní karty a regresní terapie, kyvadlo, lehce zvládnutelné rituály, životní koučing. Nedovedete-li se sami rozhodnout, velice ráda vám poradím na základě toho, co vás trápí a kam chcete nasměřovat.

Zcela upřímně a bez jakéhokoli zastírání toho, co vyjde najevo, se pak společně podíváme na pozadí toho, čím procházíte, najdeme cestu ven a já vám navíc ukážu i vaši zajistě krásnou perspektivu do budoucna.

Vaše Viktorie
Získejte ihned odpovědi na své otázky díky nejrychlejšímu a profesionálnímu výkladu karet po telefonu na čísle 906 509 109 linka 21