Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Rak

hvězdná znamení,rak

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Poradit si s množstvím úkolů a související zodpovědností pro vás není problém, i když vás mnozí varují, že to nebude tak snadné. Pravda je, že vám hrozí otevřený konflikt s jedincem, o jehož morálních nebo pracovních kvalitách máte pochybnosti. Považuje vás totiž za konkurenta, který má spadeno na jeho těžce vydobytou pozici. Ujistěte ho, že pro něho nejste hrozba, jinak vám bude ze zálohy ztrpčovat život.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Prázdninovou idylku vám poněkud naruší malicherné spory mezi sourozenci nebo příbuznými, a to ohledně spravování rodinného jmění, prodejte či koupě nemovitosti, případně se budou hádat kvůli politice. Nejraději byste se jim ztratili z doslechu i dohledu, jenže to nebude tak snadné. Dobrá zpráva zní, že z jejich pseudoargumentů vytěžíte pár poznatků, které vám záhy pomůžou při rozhodování.

>> zpět na přehled


Rak - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MĚSÍC

Lidé, narození v tomto znamení, jsou zdrženlivé, klidné a přizpůsobivé povahy. Jsou převážně citově založeni a projevují mimořádný smysl pro domov a rodinu. Nejsou bojovníci ani lidé činu, protože jejich povaha je, sentimentální s bohatou fantazií.

Jejich vroucím přáním je pevná opora, sami nemají dar vnucovat se a ukázat svou pravou tvář. Jsou proto velice vděční, všímá-li si jich někdo a stará-li se o ně. Jejich ostýchavost je tak veliká, že pro ni v životě mnoho zmeškají. I přesto se dokáží nadchnout pro určitou věc. Milují všechno romantické a tajemné a jsou velice pobožní.

Zrozenci tohoto znamení jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. Vzpo­menou si i na sebemenší zážitek, je-li spojen s domovem. Ačkoli rádi ces­tují a dostávají se tak do světa, přece jen stále touží po domově a rodině. Svých plánů se neradi vzdávají, znovu a znovu se snaží o jejich provedení. Projevují při tom i určitou bezohlednost, hlavně však neklid a netrpěli­vost, čímž zničí leckteré slibně započaté dílo. Také jejich sklon k pohodlí jim může působit nepříjemnosti, kterým se tito lidé vyhýbají a odkládají jejich řešení.

V lásce a manželství nelze spoléhat na jejich věrnost, i když projevují značnou starostlivost o blízké osoby. Své sympatie často mění. Hodí se téměř pro každé povoláni, ovšem i zde je nutno počítat s jejich náladovostí a nestálostí.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Rak, Cancer


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109