Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Rak

hvězdná znamení,rak

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Obrat k lepšímu se už rýsuje, jen ho ještě nedokážete rozklíčovat, neboť jistým událostem nepřisoudíte správný význam. Vodítkem může být to, že se odehrají vpodvečer. Každopádně dostanete příležitost, která se nemusí hned tak opakovat. Navzdory svým zvykům pověříte dokončením vlastních úkolů jiné, abyste se plně věnovali tomu, co považujete za jasnou výzvu osudu. Svých rozhodnutí nebudete litovat.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Člověk, jehož si upřímně vážíte, si k vašemu nemilému překvapení začne dělat nároky na váš čas i na to, co si myslíte a cítíte. Z jeho neustálého poučování bude nervózní, ba i rozčílení čím dál víc. S ohledem na svůj vrozený takt ale budete otálet, než mu dáte nepokrytě najevo, že vám leze na nervy. Důrazné výhrady neovlivní váš vztah ani spolupráci. Právě naopak, bude k vám možná vzhlížet coby autoritě.

>> zpět na přehled


Rak - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MĚSÍC

Lidé, narození v tomto znamení, jsou zdrženlivé, klidné a přizpůsobivé povahy. Jsou převážně citově založeni a projevují mimořádný smysl pro domov a rodinu. Nejsou bojovníci ani lidé činu, protože jejich povaha je, sentimentální s bohatou fantazií.

Jejich vroucím přáním je pevná opora, sami nemají dar vnucovat se a ukázat svou pravou tvář. Jsou proto velice vděční, všímá-li si jich někdo a stará-li se o ně. Jejich ostýchavost je tak veliká, že pro ni v životě mnoho zmeškají. I přesto se dokáží nadchnout pro určitou věc. Milují všechno romantické a tajemné a jsou velice pobožní.

Zrozenci tohoto znamení jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. Vzpo­menou si i na sebemenší zážitek, je-li spojen s domovem. Ačkoli rádi ces­tují a dostávají se tak do světa, přece jen stále touží po domově a rodině. Svých plánů se neradi vzdávají, znovu a znovu se snaží o jejich provedení. Projevují při tom i určitou bezohlednost, hlavně však neklid a netrpěli­vost, čímž zničí leckteré slibně započaté dílo. Také jejich sklon k pohodlí jim může působit nepříjemnosti, kterým se tito lidé vyhýbají a odkládají jejich řešení.

V lásce a manželství nelze spoléhat na jejich věrnost, i když projevují značnou starostlivost o blízké osoby. Své sympatie často mění. Hodí se téměř pro každé povoláni, ovšem i zde je nutno počítat s jejich náladovostí a nestálostí.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Rak, Cancer


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109