Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Panna

panna,horoskop

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Vaše současná pozice, nebo situace obecně vyžaduje, abyste se angažovali i v záležitostech, s nimiž vnitřně nesouhlasíte. Prozatím se tomu bráníte, jelikož bytostně nesnášíte hádky, otevřené konfrontace, křik, výčitky a podobné nepříjemnosti. Sice najdete pro sebe přijatelnější, tedy mírumilovné východisko, jenže okolnosti, případně bojovněji naladění jedinci vám je neumožní uplatnit v praxi.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

S důvěrou se znovu obraťte na jedince, který vám v minulosti už mnohokrát dokázal svoji loajalitu a vždy ochotně v pravou chvíli zasáhl. Ve stávající situaci jeho nadhled, pohled na svět a taky pomocnou ruku potřebujete, byť si to nepřipouštíte. Když poněkud slevíte ze své opatrnosti, kvůli které se raději nikomu nesvěřujete, už samotný otevřený rozhovor vám prospěje, jelikož si utřídíte myšlenky.

>> zpět na přehled


Panna - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MERKUR

Tito lidé jsou velice chytří a dovední a berou život z praktické stránky. Ačkoli si sami představují, že mají velké ideály, není tomu ve skutečnosti tak. Jejich způsob jednání je líbivý a mírný, všichni však mají silný sklon k sobectví a sebe mívají nejraději. Jsou tiší a mlčenliví a málokdy se rozčilují. Ve svých názorech jsou nestálí a lze je snadno ovlivnit.

Typickým znakem těchto lidí je zženštilost. Jsou většinou choulostiví, mají stále pocit, že jsou nemocní. Nejsou hypochondry, ale přece chybí jejich povaze svěžest a radost ze života.

Ve styku s těmito lidmi je na místě největší opatrnost, neboť jsou velice citliví a urážliví. Sami však nejsou šetrní, kritizují a stále hledají chyby na svých bližních.

Jelikož jsou velice prakticky založeni, mohou vždy poskytnout moudrou radu. Vidí vše zřetelně a střízlivě a jsou, ačkoliv nemají příliš velkou sílu, v životě velmi dovední. Náhlé, nepromyšlené činy se u nich nevyskytují, vše je dobře uváženo.

Velkým námahám, duševním i fyzickým, odolávají tito lidé velice těžce. Nemilují sport ani tělesná cvičení, ačkoliv by jim obojí prospělo.

Zrozenci ve znamení Panny jsou velice dobrými zaměstnanci. Jsou do­chvilní, přesní a pořádní. Jsou výbornými spisovateli a hudebníky. Jsou ta­ké dovednými redaktory, nakladateli či tiskaři. Můžeme mezi nimi najít i mno­ho právníků.

Po zdravotní stránce trpí často náladovostí, ačkoliv právě u těchto zrozen­ců je zachování duševní rovnováhy podmínkou zdraví. Jsou choulostiví na poruchy v zažívání a trpí malými žaludečními potížemi.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Panna, Virgo


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109