Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Panna

panna,horoskop

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

Ovládne vás sentimentální nálada a navzdory zkušenostem i zdravému rozumu se pokusíte obnovit vztah s bývalou láskou. Po několika tajných či rozpačitých schůzkách vám dojde, že to nemá smysl, natož budoucnost. Kajícně se vrátíte do náruče stávajícího partnera, případně k životu single, který vám prozatím vyhovuje. Dotyčný vás nebude uhánět, jelikož také uzná, že jste se oba změnili a chemie přestala fungovat.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

S nadřízenými, kolegy či společníky rozehrajete poměrně riskantní hru. Zdánlivě se budete držet stranou a věrohodně předstírat nezájem. Ve skutečnosti začnete intenzivně pracovat na tom, abyste prosadili odvážnou vizi, aniž by vás s tím někdo spojoval. S trumfy v rukávu a díky vrozené schopnosti tahat za nitky ze zákulisí máte téměř vyhráno. Utajení je důležité, ale pár kamarádům se pochlubit můžete.

>> zpět na přehled


Panna - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MERKUR

Tito lidé jsou velice chytří a dovední a berou život z praktické stránky. Ačkoli si sami představují, že mají velké ideály, není tomu ve skutečnosti tak. Jejich způsob jednání je líbivý a mírný, všichni však mají silný sklon k sobectví a sebe mívají nejraději. Jsou tiší a mlčenliví a málokdy se rozčilují. Ve svých názorech jsou nestálí a lze je snadno ovlivnit.

Typickým znakem těchto lidí je zženštilost. Jsou většinou choulostiví, mají stále pocit, že jsou nemocní. Nejsou hypochondry, ale přece chybí jejich povaze svěžest a radost ze života.

Ve styku s těmito lidmi je na místě největší opatrnost, neboť jsou velice citliví a urážliví. Sami však nejsou šetrní, kritizují a stále hledají chyby na svých bližních.

Jelikož jsou velice prakticky založeni, mohou vždy poskytnout moudrou radu. Vidí vše zřetelně a střízlivě a jsou, ačkoliv nemají příliš velkou sílu, v životě velmi dovední. Náhlé, nepromyšlené činy se u nich nevyskytují, vše je dobře uváženo.

Velkým námahám, duševním i fyzickým, odolávají tito lidé velice těžce. Nemilují sport ani tělesná cvičení, ačkoliv by jim obojí prospělo.

Zrozenci ve znamení Panny jsou velice dobrými zaměstnanci. Jsou do­chvilní, přesní a pořádní. Jsou výbornými spisovateli a hudebníky. Jsou ta­ké dovednými redaktory, nakladateli či tiskaři. Můžeme mezi nimi najít i mno­ho právníků.

Po zdravotní stránce trpí často náladovostí, ačkoliv právě u těchto zrozen­ců je zachování duševní rovnováhy podmínkou zdraví. Jsou choulostiví na poruchy v zažívání a trpí malými žaludečními potížemi.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Panna, Virgo


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109