Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Štír

štír,hvězdná znamení,zvěrokruh

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Odhodlání se vám vyplatí, jen byste měli udělat taková opatření, aby si nikdo nemohl přisvojit vaše zásluhy. Tyto tendence naštěstí včas odhalíte. Pak vám starosti nadělá snad jedině to, že máte být na několika místech současně. Když zapojíte svůj pověstný organizační talent, i tento rébus vyřešíte. Tentokrát se snažte obejít bez pomoci rodinných příslušníků, bude-li to nutné, požádejte o laskavost kamarády.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Povede se vám dobře zejména v oblastech, v níž spojíte síly s velmi zaneprázdněným člověkem. Hovory s ním vás motivují k mimořádné aktivitě, a dokonce přivedou na elegantní řešení letitého problému, který nejspíš tajíte i před nejbližšími či přáteli. Najednou si budete připadat, jako byste se probudili z divného snu, a hodně věcí začne dávat smysl. Hlavně si nevyčítejte nic, co jste dosud podnikli.

>> zpět na přehled


Štír - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MARS

Převážná většina lidí, narozených v tomto znamení, se vyznačuje velice jasným, pronikavým myšlením. Jsou bystří a rychle chápou vše nové a ne­známé. Jejich myšlení nelační však jen po vědomostech, nýbrž je i tvořivé.

Většinou mají zvláštní, originální názory, které hájí s fanatismem. Jsou velmi tvrdošíjní. Povaha těchto lidí je vůbec velice zvláštní. Jednou jsou nevšedně ochotní a dovedou se zcela obětovat, jindy však nestrpí nejmen­šího odporu a jsou krutí proti každému, kdo se jim jakkoli nelíbí. Nepříjemnou vlastností je jejich sklon ke špehování. Je to vlastnost, které nemohou odvyknout. Je to přímo nemoc. Jsou nesmírně zvědaví a nejvíce je zajímá soukromý život ostatních.

Všichni lidé, narození ve znamení Štíra, si potrpí na pochvalu a uznání. Je to přímo dětinská ješitnost a sympatie, které k někomu chovají, velmi čas­to závisí na tomto lichocení.

Mají dar druhé okouzlit a ovládnout. S lidmi, kterým se musí podřídit, se vůbec nesnášejí. Naopak se nechají obdivovat osobami, které se jim du­ševně nevyrovnají.

Typickým znakem těchto lidí je genialita, která se projevuje slovy i skutky. I když právě uskutečnění nápadu často chybí. Milovat dovedou s takovou vášní, jakou nenajdeme v žádném jiném znamení zvířetníku. Jejich man­želství však často ztroskotávají.

Velké nadání mají pro medicínu, jsou dobrými chirurgy a jejich osobní kouzlo z nich dělá výborné praktické lékaře.

Jediná citlivá oblast těchto lidí je pohlavní ústrojí a jsou snadno náchylní k nákazám.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Štír, Scorpio


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet online a věštění po telefonu na čísle 906 509 109