Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Štír

štír,hvězdná znamení,zvěrokruh

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

V pravou chvíli si položíte správné otázky a při troše dobré vůle si na ně i pravdivě odpovíte. Tímto způsobem se zbavíte dotěrných pochybností ohledně jistého člověka, nebo vlastní budoucnosti. Zároveň si ujasníte, na kterých příčkách vašeho žebříčku hodnot se nachází profesní úspěch i společenská prestiž a kolik osobní spokojenosti jste ochotni obětovat. Máte-li ovšem dovolenou, tak nemudrujte, ale bavte se!


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Vyřešíte vleklé nedorozumění s kolegy nebo příbuznými, aniž byste někomu nadržovali. Prozíravě si totiž jejich tvrzení ověříte u původního zdroje a překvapivě uznáte i svoji chybu, tedy aspoň v duchu, ale i to je pokrok. Stejnou dávku tolerance si zaslouží také blízký člověk, a tak nezatracujte jeho názory jenom proto, že se neshodují s vašimi. Od neustálého vyjasňování stanovisek se nejlépe odreagujete někde u vody.

>> zpět na přehled


Štír - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MARS

Převážná většina lidí, narozených v tomto znamení, se vyznačuje velice jasným, pronikavým myšlením. Jsou bystří a rychle chápou vše nové a ne­známé. Jejich myšlení nelační však jen po vědomostech, nýbrž je i tvořivé.

Většinou mají zvláštní, originální názory, které hájí s fanatismem. Jsou velmi tvrdošíjní. Povaha těchto lidí je vůbec velice zvláštní. Jednou jsou nevšedně ochotní a dovedou se zcela obětovat, jindy však nestrpí nejmen­šího odporu a jsou krutí proti každému, kdo se jim jakkoli nelíbí. Nepříjemnou vlastností je jejich sklon ke špehování. Je to vlastnost, které nemohou odvyknout. Je to přímo nemoc. Jsou nesmírně zvědaví a nejvíce je zajímá soukromý život ostatních.

Všichni lidé, narození ve znamení Štíra, si potrpí na pochvalu a uznání. Je to přímo dětinská ješitnost a sympatie, které k někomu chovají, velmi čas­to závisí na tomto lichocení.

Mají dar druhé okouzlit a ovládnout. S lidmi, kterým se musí podřídit, se vůbec nesnášejí. Naopak se nechají obdivovat osobami, které se jim du­ševně nevyrovnají.

Typickým znakem těchto lidí je genialita, která se projevuje slovy i skutky. I když právě uskutečnění nápadu často chybí. Milovat dovedou s takovou vášní, jakou nenajdeme v žádném jiném znamení zvířetníku. Jejich man­želství však často ztroskotávají.

Velké nadání mají pro medicínu, jsou dobrými chirurgy a jejich osobní kouzlo z nich dělá výborné praktické lékaře.

Jediná citlivá oblast těchto lidí je pohlavní ústrojí a jsou snadno náchylní k nákazám.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Štír, Scorpio


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet online a věštění po telefonu na čísle 906 509 109