Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Kozoroh

kozoroh,horoskop

Horoskop od 13. 8. do 19. 8. 2018

S ohledem na vývoj situace v rodině si uvědomíte, jak je pro vás partner důležitý. Využijte každou příležitost, abyste mu dali lásku najevo. Bude se sice divit, ale potěšíte ho. Stejně tak se zasloužíte o zlepšení vztahu s příbuznými, zejména s těmi dříve narozenými, jejichž výmysly vám obyčejně lezou na nervy. Idylické období může narušit snad jen dotěrná sousedka nebo zakomplexovaný úředník.


Horoskop od 6. 8. do 12. 8. 2018

Na zahradní párty nebo společenské akci pod širým nebem vás někdo vytočí natolik, že se neovládnete a pěkně od plic mu konečně povíte, co si o něm myslíte. Mimo jiné zřejmě zpochybníte výsledky, kterými se pořád ohání, a dost možná zacílíte i na jeho největší chloubu, což je úspěch u opačného pohlaví. Jestli se kvůli tomu stane terčem posměchu, sotva vám to někdy odpustí, proto přibrzděte!

>> zpět na přehled


Kozoroh - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je SATURN

Zrozenci v tomto znamení jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní. Vědí, že vládce tohoto znamení jim nedá blahobyt a pohodlí bez úsilí a vytrvalé práce. Cítí to snad podvědomě, a proto je u nich tak silně vyvinut smysl pro povinnost ohlušující všechny ostatní city. Jsou to lidé práce a vůle.

Jsou velice uzavření a zdrženliví, jen těžce lze získat jejich důvěru. Sami však používají ve veliké míře důvěru druhých. Na jejich mlčenlivost se lze vždy bezpečně spolehnout. Veselí dovedou být jen v kruhu dobrých známých, i když mají silný smysl pro humor a ostrý, působící vtip.

Velice charakteristická je pro ně radost ze samoty. Nemají dlouhé chvíle, protože se vždy dovedou zaměstnat a nikdy nebývají nečinní. Obyčejně jsou velice klidní. Málokdy se rozčílí, ale jsou-li rozzlobení, lze je velice těžko uklidnit. Ztratí-li jednou důvěru k člověku, není již žádného prostředku, kterým by ji mohl opět nabýt. Jsou pak uzavření a jednají odměřeně.

V manželském soužití nedělají nikdy výstupy, ale lze od nich očekávat, že jednoho krásného dne prohlásí takové spolužití za nesnesitelné. Zklamání v manželství, ale také mnohé prožité nepřátelství a spory, činí tento typ lidí zejména v pozdějších letech života zatrpklými.

V práci se hodí nejlépe na odpovědná místa, nepotřebují žádného dozoru, pracují ochotně, pilně a rádi. Jejich vrozená radost k obtížným studiím z nich dělá dobré badatele a učence a jako lékaři jsou tito lidé svědomití a opatrní. Často mají zvláštní zálibu k řemeslům, která by jiní rozhodně nedělali.

Zdraví není příliš silné a jeví sklon k různým chorobám z nachlazení, k žaludečním poruchám a bohužel i mnohým dalším.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Kozoroh, Capricorn


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, výklad snů, výklad osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109