Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Kozoroh

kozoroh,horoskop

Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Nahlas si děláte legraci z toho, že dokonalý partner neexistuje. Podvědomě na něho však čekáte, a proto ignorujete, nebo rovnou odháníte jedince, který má sice k dokonalosti daleko, ale tajně vás už miluje. Navzdory vašim rozmarům vám stejně vstoupí do života a zpřehází dosavadní priority. Bude to příjemná, byť poněkud náročná změna. Jisté je, že novou situaci zvládnete, a dokonce si ji užijete.


Horoskop od 11. 6. do 17. 6. 2018

Zvolili jste správný přístup vůči milované osobě, potažmo členům nejbližší rodiny. Přestože vás to stálo a ještě bude stát mnoho úsilí a přemáhání, žádoucí efekt se dostaví. Hlavně to nevzdávejte a snažte vytrvat ve strategii „cukru a biče“. Znamená to, že budete trpělivě opakovat rozumné argumenty, vnímavě přistoupíte k potřebám druhých, ale v případě potřeby prostě zvýšeným hlasem zavelíte.

>> zpět na přehled


Kozoroh - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je SATURN

Zrozenci v tomto znamení jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní. Vědí, že vládce tohoto znamení jim nedá blahobyt a pohodlí bez úsilí a vytrvalé práce. Cítí to snad podvědomě, a proto je u nich tak silně vyvinut smysl pro povinnost ohlušující všechny ostatní city. Jsou to lidé práce a vůle.

Jsou velice uzavření a zdrženliví, jen těžce lze získat jejich důvěru. Sami však používají ve veliké míře důvěru druhých. Na jejich mlčenlivost se lze vždy bezpečně spolehnout. Veselí dovedou být jen v kruhu dobrých známých, i když mají silný smysl pro humor a ostrý, působící vtip.

Velice charakteristická je pro ně radost ze samoty. Nemají dlouhé chvíle, protože se vždy dovedou zaměstnat a nikdy nebývají nečinní. Obyčejně jsou velice klidní. Málokdy se rozčílí, ale jsou-li rozzlobení, lze je velice těžko uklidnit. Ztratí-li jednou důvěru k člověku, není již žádného prostředku, kterým by ji mohl opět nabýt. Jsou pak uzavření a jednají odměřeně.

V manželském soužití nedělají nikdy výstupy, ale lze od nich očekávat, že jednoho krásného dne prohlásí takové spolužití za nesnesitelné. Zklamání v manželství, ale také mnohé prožité nepřátelství a spory, činí tento typ lidí zejména v pozdějších letech života zatrpklými.

V práci se hodí nejlépe na odpovědná místa, nepotřebují žádného dozoru, pracují ochotně, pilně a rádi. Jejich vrozená radost k obtížným studiím z nich dělá dobré badatele a učence a jako lékaři jsou tito lidé svědomití a opatrní. Často mají zvláštní zálibu k řemeslům, která by jiní rozhodně nedělali.

Zdraví není příliš silné a jeví sklon k různým chorobám z nachlazení, k žaludečním poruchám a bohužel i mnohým dalším.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Kozoroh, Capricorn


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet, výklad snů, výklad osudu a věštění po telefonu na čísle 906 509 109