Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Rak

hvězdná znamení,rak

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Přesvědčíte se, že pracoviště není to nejlepší místo pro navazování přátelství. Jakmile připustíte, aby se vztahy staly osobními, docela snadno se může stát, že vaší laskavosti někdo začne zneužívat. Začne to výmluvami, proč to a ono neudělal, a ve finále na vás přehodí zodpovědnost za vlastní chyby. Snažte se co nejdřív stanovit hranici, za kterou už nikoho nepustíte. Pro vaše i jejich dobro.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Výmluvy blízkých vás nazlobí tak, že se do zvelebování domova pustíte sami. Přitom vás zřejmě čeká stěhování, případně stavební úpravy většího rozsahu, které vaše snažení minimálně zabrzdí. Zamrzí vás, že nemůžete počítat s partnerem, protože momentálně řeší trable v práci nebo zdravotní stav příbuzného. Zato se klidně můžete spolehnout na šťastnou souhru náhod, vrozený instinkt a důvtip přátel.

>> zpět na přehled


Rak - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je MĚSÍC

Lidé, narození v tomto znamení, jsou zdrženlivé, klidné a přizpůsobivé povahy. Jsou převážně citově založeni a projevují mimořádný smysl pro domov a rodinu. Nejsou bojovníci ani lidé činu, protože jejich povaha je, sentimentální s bohatou fantazií.

Jejich vroucím přáním je pevná opora, sami nemají dar vnucovat se a ukázat svou pravou tvář. Jsou proto velice vděční, všímá-li si jich někdo a stará-li se o ně. Jejich ostýchavost je tak veliká, že pro ni v životě mnoho zmeškají. I přesto se dokáží nadchnout pro určitou věc. Milují všechno romantické a tajemné a jsou velice pobožní.

Zrozenci tohoto znamení jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. Vzpo­menou si i na sebemenší zážitek, je-li spojen s domovem. Ačkoli rádi ces­tují a dostávají se tak do světa, přece jen stále touží po domově a rodině. Svých plánů se neradi vzdávají, znovu a znovu se snaží o jejich provedení. Projevují při tom i určitou bezohlednost, hlavně však neklid a netrpěli­vost, čímž zničí leckteré slibně započaté dílo. Také jejich sklon k pohodlí jim může působit nepříjemnosti, kterým se tito lidé vyhýbají a odkládají jejich řešení.

V lásce a manželství nelze spoléhat na jejich věrnost, i když projevují značnou starostlivost o blízké osoby. Své sympatie často mění. Hodí se téměř pro každé povoláni, ovšem i zde je nutno počítat s jejich náladovostí a nestálostí.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Rak, Cancer


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109