Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Lev

horoskopy,lev

Horoskop od 22. 10. do 28. 10. 2018

Nemusíte mít výčitky svědomí kvůli tomu, že odmítnete udělat něco, co je vám proti mysli. Když se přece jen překonáte, výsledek stejně druhou stranu neuspokojí a vy budete mít na sebe vztek, že jste se nechali doslova ukecat, a hlavně promarnili drahocenný čas. Výjimkou je naléhání člověka, s nímž máte domluveno, že spolu strávíte zimní dovolenou. Výběr a rezervaci místa pobytu už opravdu dál neodkládejte.


Horoskop od 15. 10. do 21. 10. 2018

Zakládáte si na tom, že peníze dokážete vydělat a docela s nimi umíte hospodařit. Navzdory své přirozenosti však pocítíte nutkavou touhu oslnit všechny kolem. Nabízí se třeba proměna vlastního vzhledu, nebo ostatní zahrnete drahými dárky. Pokud máte stranou odloženou hotovost, klidně nakupovacímu mámení podlehněte. Rozhodně si ale nepůjčujte, protože pod tíhou splátek byste si radost příliš neužili.

>> zpět na přehled


Lev - obecná charakteristika

Planetou a vládcem tohoto znamení je SLUNCE

Nejšlechetnější nejvznešenější povahy, lidé plní tvořivé síly, praví vůdcové. Pocity méněcennosti a bázně jsou jim naprosto cizí. Maličkostmi se nezabývají, vždy mají před sebou veliké cíle. Jsou otevřenými kritiky, svých přátel se dovedou zastat slovem i skutkem.

Jsou sebevědomí a ctižádostiví, chtějí být středem každé společnosti. V nitru jsou však idealisty, zájem celku staví nad zájem jednotlivce a pro uskutečnění těchto snah se dokáží plně obětovat.

Milují peníze, které jim dávají možnost obklopit se vší krásou a přinášejí jim svobodu a nezávislost. O svobodu a nezávislost dovedou bojovat do všech důsledků a snaží se je uhájit za každou cenu. Nejsou malicherní, mi­lují dobré jídlo a pití i všechny ostatní radovánky. Lidé, zrození ve zname­ní Lva, mají v životě úspěch, protože slučují cílevědomost, vytrvalost a rychlé rozhodování. Jejich chybou bývá přílišná velkorysost a neschop­nost podřídit se druhým.

Jsou většinou ohnivé povahy. Jejich city jsou velice silné a jejich dobrosr­dečnost a šlechetnost činí druhé šťastnými.

V milostných záležitostech jsou velice spolehliví a pozorní. Nemají smysl pro malé milostné zápletky a nejsou záletníky. Znají jen skutečně upřímné vášně a milují celou svou duší.

V zaměstnání se snaží dosáhnout vždy nejvyššího postavení. Jako obchod­níkům či podnikatelům jim však hrozí nebezpečí ztrát pro jejich velko­rysost. Jako klenotníci mají někdy veliké štěstí, vynikají i jako malíři, hu­debníci či herci.

Z hlediska zdravotního jsou náchylní k chorobám srdce a míchy, mají však celkem pevné zdraví a odolnost.

 


Kategorie: horoskopy, hvězdná znamení, znamení zvěrokruhu, Lev, Leo


Chcete znát svou budoucnost? Vyzkoušejte nejpohodlnější výklad karet a věštění po telefonu na čísle 906 509 109