20

BERAN

Speciální horoskop na rok 2020

Druhým nabízíte prověřené hodnoty a praktická řešení. Na sebe jste buď zbytečně přísní, nebo se naopak nepřiměřeně hýčkáte. Zkuste najít zlatou střední cestu.

Láska a rodina

Bez citového rozechvění, vášnivých prožitků a blízkosti osob, které máte rádi, chřadnete a máte dojem, že snad ani nežijete. Láskyplné vztahy stavíte na první příčku žebříčku hodnot, ale když zavětříte možnost, jak se profesně zviditelnit, nehledíte vpravo ani vlevo. To je hlavní důvod, proč vám blízcí někdy nerozumí. Snažte se nezacházet do extrémů, kdy něhou překypujete a hned zase šetříte. Právě vnitřní rovnováha vám pomůže uvědomit si, které osoby vám ve zlomových momentech poskytnou nejlepší oporu.

Profese a peníze

Chytrostmi a vtipkováním se snažíte zakrýt nejistotu. Vnímavé osoby, kterým při spolupráci dáváte přednost, to nakonec stejně zjistí nebo vytuší. Klidně si můžete dovolit někdy něco nevědět, prostě hned všechno nekomentujte. Zbytečně tak odkrýváte tak karty a pak se může stát, že se necháte vmanévrovat do neuvážených investic, podlehnete rozmarným prosbám nebo se podvědomě snažíte oslnit okolí velkorysostí, kdy nehledíte na korunu. Budete-li se držet víc při zemi, i vaše finanční situace se změní k lepšímu.

Zdraví a vitalita

Disciplína není vaše silná stránka. Zapracujte na tom, ať nejste tolik ve vleku momentálních pohnutek a nápadů. Dobrá předsevzetí ohledně zdravého životního stylu nestačí, zejména se zaměřte na duševní hygienu. V podstatě si ubližujete, když se upnete na vznešené ideály a pominete, že jste pouze člověk, který občas podlehne lákadlům. Je zjevné, že chcete být milovaní, obdivovaní a někam patřit. Nitro vám napoví, co pro to máte udělat a jak vyrušíte předsudky. Intuice se nemusíte obávat, o rozum vás nepřipraví.

BÝK

Speciální horoskop na rok 2020

Pečujete o všechny, kteří to podle vašeho mínění potřebují. Zkuste nejdřív nenápadně zjistit, jestli o vaši pomoc stojí, a ušetříte si zbytečné dohady či nedorozumění.

Láska a rodina

Přestože je partner většinou na vaší straně, vaše hra na neohroženého jedince a ztělesnění dokonalosti se mu už může zajídat. Případné neshody, k nimž nejspíš dojde, překlenete výmluvností, vtipem, něhou a pověstným šarmem. Dostanete se tak do ráže, že si vaše okouzlující vystupování někdo může špatně vyložit. Projevy přízně vám pochopitelně budou lichotit, zapojíte fantazii a budete si představovat vášnivé chvíle. Jakmile vám ale dojde, kolika lidem flirtem či románkem ublížíte, zařadíte zpátečku.

Profese a peníze

Dáváte přednost tomu, co důvěrně znáte, a novoty oddalujete, jak to jen jde. Naskytne se vám řada možností vyzkoušet věci, které jste dosud nedělali. Využijte je, zejména když souvisejí s technikou nebo sociálními sítěmi, úspěch i slušné výdělky vás neminou. Tradičním způsobem totiž s nápadem, který vám člen rodiny pořád rozmlouvá, stěží prorazíte. Výzva dokázat sobě i jemu, že na to máte, je silná, což vám v začátcích pomůže. V záloze přece máte náhradní plán, na rodinné úspory nesáhnete, takže o nic nejde.

Zdraví a vitalita

Vlastně vám vyhovuje, když jste v jednom kole. Přitom záměrně přehlížíte varovné signály, slupnete pilulku proti bolesti a máte dojem, že jste pro sebe udělali maximum. Tímto postojem si však koledujete o to, že lékaři příčinu odhalí pozdě, kdy už nemoc propukne a léčba pak bude náročnější i zdlouhavější. Zacházejte se svým tělem s větší ohleduplností a pozornost věnujte zejména prevenci. Předně se vyhýbejte červenému masu, uzeninám, pikantnímu koření a místo soli raději používejte bylinky.

BLÍŽENCI

Speciální horoskop na rok 2020

Když vás něco zaujme, snažíte se získat veškeré dostupné informace, které vzápětí několikrát prověříte. Ochota neustále se vzdělávat a zdokonalovat vás dovede k cíli.

Láska a rodina

Mezi vaše přednosti patří schopnost zachraňovat situaci, když někdo provede pořádnou hloupost. Pokud uznáte, že si to zaslouží, dáte mu druhou šanci. Výjimkou jsou zrada, nevěra a nezájem o vaši osobu, to nejste ochotni tolerovat, zatvrdíte se a nepohne s vámi ani to, že spolu máte dítě, majetek nebo velké plány. Naštěstí vám nic takového nehrozí. Naopak se ještě víc sblížíte, naučíte se navzájem si vyhovět a váš vztah nepoznamenají ani pokusy některého z rodičů vměšovat se do toho, jak žijete.

Profese a peníze

Pevná vůle a pohodlnost jsou skvělí pomocníci na cestě změny, která vám rozšíří profesní obzory. Podmínkou je, že o lepší uplatnění v oboru skutečně usiluje. Snadno se totiž necháte zviklat, a to zejména v situacích, kdy vás tlačí čas, jste nucení opustit zavedené praktiky nebo vám připadá, že po vás všichni pořád jen něco chtějí. Obrníte-li se proti vnějším vlivům, začnete si víc věřit a vlastním tempem se vypořádáte s resty i novými úkoly. Finanční ohodnocení bude přesně odpovídat vašemu úsilí.

Zdraví a vitalita

Příjemné a povznášející zážitky budou střídat ty, které vás vyčerpají, nebo dokonce uvrhnou do stavů, kdy si budete připadat bezradní a k ničemu. Preventivně proto zapracujte na psychické odolnosti, třeba zkuste meditaci. Rovněž se zaměřte na imunitu, neboť s ohledem na duševní rozkolísanost můžete být náchylnější k infekcím. Pokud budete mít dojem, že na to sami nestačíte, obraťte se spíš na specialistu než na kamaráda, který údajně procházel něčím podobným. Jeho vyprávění vás totiž ještě víc rozhodí.

RAK

Speciální horoskop na rok 2020

Postupujete kupředu zvolna a férově, své cíle netajíte, proto se nemusíte obávat nástrah zapříčiněných závistí. Dokonce vás v rozhodující chvíli podpoří i ti, kterým vaše přímočarost vadí.

Láska a rodina

Nejvíc vás těší, když jsou všichni kolem spokojení. Spoléhají na to, že správně vyhodnotíte každou situaci a nastíníte jim možná řešení, takže se nemusejí moc namáhat, neboť vaše postupy jsou většinou jednoduché a správné. Druhým sice poradíte bez zaváhání, ovšem při rozhodování o osobních věcech se křečovitě držíte modelů, které vám vštěpovali rodiče, učitelé nebo bývalé lásky. Dovolte si trochu rizika a nepodceňujte se, díky tomu se vám podaří utužit či obnovit vztah, o který tolik stojíte.

Profese a peníze

Patrně jste měli jiné představy, ale okolnosti či události vás přiměly změnit plány. Nevadí, protože v náhradním oboru najdete ještě větší zalíbení. Původní záměry stejně máte na paměti a vyhlížíte příležitost, jak zúročíte svoje vědomosti a dovednosti. Dočkáte se, jen o nabídce dlouho nepřemýšlejte, neboť bude mít omezenou platnost. S případnou vstupní investicí vám pomůže partner, který na rozdíl od vás stoprocentně věří tomu, že uspějete. Má pravdu i v tom, že počátky budou krušné, ale pak se zadaří.

Zdraví a vitalita

Vašemu naturelu nejvíc vyhovují osamělé procházky nebo vyjížďky na kole, každopádně směr příroda. Jelikož jste „pohodlný divoch“, není pro vás tak snadné přemluvit se k tomu, abyste vytáhli paty. V klidu a pohodě domova je vám totiž nejlépe, to však neprospívá tělu, natož psychice. Můžou vás potrápit opakovaná nachlazení, bolesti kloubů nebo výkyvy nálad. Rovněž pamatujte na citlivější zažívání, proto šetřete kořením a suroviny navzájem příliš nekombinujte. Jinak se nemusíte obávat, že vás zdraví zradí.

LEV

Speciální horoskop na rok 2020

Po usilovném hledání najdete způsob, jak elegantně sladíte osobní, profesní i rodinné zájmy. Se zaváděním úmyslů do praxe to nebude tak slavné, ale i snaha se počítá.

Láska a rodina

Při výběru partnera se snažte víc naslouchat rozumu. V opojném poblouznění vám dotyčný naslibuje hory doly, pod vlivem rozbouřených citů i hormonů mu uvěříte a pak se divíte, že vás realita rozhodí. Je to zvláštní, protože v ostatních oblastech si dokážete poručit. Svítá naděje, že tentokrát odoláte sladkým řečem a budete požadovat důkazy. Tento přístup zafunguje jako síto, v němž uvízne ten pravý. Kompromisy sice budou i v novém vztahu nezbytné, ale oba na ně celkem ochotně a dobrovolně přistoupíte.

Profese a peníze

Zdá se to nemožné, nicméně vaše sebevědomí ještě vzroste. I díky tomu přesvědčíte mocného, ale opatrného člověka, že vaše záměry mají šanci na úspěch. Budete o tom přesvědčení, takže budete působit věrohodně. Jak záhy zjistíte, z časových důvody se však bez pomoci neobejdete. Oslovíte bývalé kolegy, ale nakonec nejspíš do projektu zapojíte příbuzného. Má pro všechny předpoklady, můžete ho průběžně usměrňovat a zisky zůstanou v rodině. Jen mějte na paměti, že umíte peníze vydělat, ale taky rozfofrovat.

Zdraví a vitalita

Kuriózním způsobem se vrátíte k aktivitě, nejspíš ke sportu, v čem jste vynikali. Na závodění si patrně netroufnete, ale i tak dosáhnete skvělých výsledků. V kombinaci s faktem, že vás sem tam něco pobolívá, je to účinný způsob, jak se opět dostanete do formy. Naštěstí jste zastánci činu, a jakmile si něco vezmete do hlavy, nedáte pokoj, než dosáhnete cíle. Staronovou zálibu tedy dokážete začlenit do svého nabitého programu. Snad jediné, co budete muset drobátko omezit, budou společenské akce.

PANNA

Speciální horoskop na rok 2020

Máloco vás vykolejí a přinutí zvýšit hlas. Rozvaha, s jakou přistupujete k těžkostem, bude vskutku obdivuhodná. Na nervózní typy zapůsobíte jako zklidňující balzám.

Láska a rodina

Přitahují vás charizmatičtí a svérázní muži, neboť v hloubi duše toužíte po dobrodružství. Zároveň si uvědomujete, že k práci potřebujete klid a žádná nečekaná překvapení. Tento rozpor řešíte už jen ze zvyku, jelikož obojí najednou mít nemůžete. Pokud jste tak ještě neučinili, po zralé úvaze dáte přednost rodinnému zázemí, praktickým, i když nudným záležitostem, a vzrušující situace budete prožívat ve svých fantaziích a snech. I to je způsob, jak uspokojíte své rozporuplné potřeby, abyste se cítili šťastní.

Profese a peníze

Najednou vás osvítí nápad, jak dosavadní postupy zjednodušíte a zrychlíte. Ostatní vás patrně budou okřikovat, ať si zlepšováky necháte pro sebe, a hlavně je neříkáte šéfovi či klientům. Stejně se ozvete. Lepší čas načasování jste nemohli zvolit, protože něco podobného právě řešili za zavřenými dveřmi. Vy jste pokročili nejdál, a tak naservírujete řešení, což vám přinese uznání, odměnu, možná i vyšší post, ale také úšklebky. Nic si z toho nedělejte, vztekají se, protože na to nepřišli sami.

Zdraví a vitalita

Probudí se ve vás tvořivé síly, které uspaly stereotypní povinnosti a snahy mít všechno pod kontrolou. Vnitřní hlas, chcete-li intuice, vám pomůže rozpoznat, co je pro vás v daný moment nejdůležitější. Pokud se budete chtít něčeho zbavit, třeba nevyhovujícího vztahu, škodlivin v organismu, nebo jen roztřepených konečků vlasů, udělejte to pár dní po některém úplňku. Proces nebude tak náročný a efekt se rychle dostaví. Pocit uspokojení vás provede nástrahami vlastních výmluv, že se spokojíte i s málem.

VÁHY

Speciální horoskop na rok 2020

Držte se daného tématu, víc se ptejte a pozorně naslouchejte. Díky tomu zjistíte, co si druzí myslí a jak se cítí. Vaše reakce budou lépe odpovídat situaci a spíš se dohodnete.

Láska a rodina

Nečekané události vás přimějí k tomu, že rázně začnete prosazovat hodnoty, jichž si na vztazích nejvíc považujete. Vaše dosavadní podoba smířlivého jedince, který se pro klid v rodině stáhne, a občas se dokonce vzdá svých plánů, je už minulostí. Chopíte se příležitosti a postupně začnete určovat, co se u vás doma stane a nestane. Žádné strachy, že tato proměna partnera podráždí či znechutí, právě naopak, bude k vám vzhlížet. Docela se mu totiž uleví, že převezmete větší díl zodpovědnosti za vaše soužití.

Profese a peníze

Máte poměrně šťastnou ruku při výběru oboru i pozice, které vás uspokojují, a ještě vás slušně uživí. Vypadá to, že se vás ale někdo pokusí odstavit na vedlejší kolej. Chvíli potrvá, než jeho záměry odhalíte, a dopídíte se pravdy, proč to dělá. Těžko se se svým zjištěním budete vyrovnávat, nicméně hlavu vzhůru, vy se neztratíte! Znovu zvážíte i možnost vydat se na volnou nohu. Vždyť investujete „jen“ čas, znalosti, dovednosti a nápady. Proberte svoje vize s někým důvěryhodným a zkušeným, samozřejmě i s rodinou.

Zdraví a vitalita

Delší pobyt v uzavřeném, klimatizovaném prostředí a strnulé sezení nebo stání na jednom místě způsobuje, že se ve vás hromadí vztek a stres. Pak stačí nevinná poznámka, zazvonění telefonu či jiná maličkost a vybuchnete. Kdo vás zná, ten se vám klidí z cesty, ovšem u cizích lidí, zejména když jde o práci, si tím komplikujete život. Jakmile pocítíte narůstající napětí, pod nějakou záminkou se omluvte a jděte se nadýchat čerstvého vzduchu. Protáhněte se, třeba udělejte pár dřepů a uleví se vám.

ŠTÍR

Speciální horoskop na rok 2020

Nesledujte jen to, co máte přímo před očima, nýbrž se vždy snažte proniknout k podstatě. Vaše následná rozhodnutí se tak obejdou bez výhrad i připomínek, což potřebujete.

Láska a rodina

S oblibou balancujete mezi vlastní hravostí a vážnými záměry. Prochází vám to, ovšem nečekané životní zvraty vás přimějí změnit postoj. Dokonce pomyslíte na to, že se konečně usadíte, což znamená splněný sen vašeho rodiče, sourozence nebo potomka. Druhý krok čili výběr mezi vhodnými kandidáty, budete protahovat. Moc dobře si totiž uvědomujete, že jste pravý okamžik promeškali, a nyní nevíte, jak na to. Půjde to snadno, hlavně nic nepředstírejte. Ta pravá bytost se projeví i tím, že za vás vyřeší nepříjemné dilema.

Profese a peníze

Tradičně si umístíte profesní laťku hodně vysoko, což je dobře, neboť díky tomu rozvinete svoje schopnosti a dovednosti. S upevněním pozice nepostradatelného článku v soukolí velkého projektu můžete počítat, pokud se vyrovnáte s tím, že i druzí můžou mít báječné nápady a že i jejich postupy vedou k cíli. Právě snažení celku vám zaručí úspěch i splnění pár marnivých přání. Jestli se týkají bydlení, nemovitosti nebo domova obecně, plány sice budete muset průběžně měnit a upravovat, ale výsledek vás nadchne.

Zdraví a vitalita

Fungujete svým způsobem paradoxně, čím rušnější život vedete, tím máte víc energie a lépe vypadáte. Zato když vypadnete z rytmu, cítíte se unavení, řešíte hlouposti, a tím si kazíte náladu. Občas se stavíte do role člověka, jehož nic nezdolá, a jen výjimečně připustíte, že nejste ve své kůži. Kromě popíraného stresu může být příčinou rozkolísaný hormonální systém nebo krevní tlak, což byste neměli podceňovat, i když se lékařským ordinacím snažíte vyhýbat. Preventivní kontroly odhalí možné komplikace už v zárodku.

STŘELEC

Speciální horoskop na rok 2020

Zapracujte na utváření image přitažlivé, úspěšné a velkorysé osobnosti, která se však nenechá omezovat. Půjde to lépe, když potlačíte touhu být neustále středem pozornosti.

Láska a rodina

Fandíte si, a tak nepromarníte žádnou příležitost k flirtování. Tím si dokazujete svoji neodolatelnost, ovšem před závazky zatroubíte na ústup. Chuť pokoušet osud vás však dostanete do prekérních situací. Tento přístup si zachováte i poté, co ve slabé chvilce, nebo pod tíhou okolností přistoupíte na společné soužití s jedincem, který je váš pravý opak. Bláhově se domnívá, že vás změní. To se nestane, nicméně v rodinném zázemí objevíte vlídné útočiště, kde načerpáte síly na nová dobrodružství.

Profese a peníze

Ocitnete se osudové křižovatce. Buď podstoupíte riziko a proniknete do vytoužených sfér, nebo kvůli obavám z neúspěchu setrváte na místě. Obojí má své výhody, které dokážete zužitkovat, a rodina vám rozhodnutí nebude vyčítat. Dokonce ani v případě, že dočasně klesnou vaše příjmy, budete často na cestách nebo bude nutné stěhování. Případná příkoří blízkým vynahradíte a budete je rozmazlovat. Pohlídejte si to, abyste zpětně nezačali hloubat nad tím, zda jste se přece jen neměli vydat tím druhým směrem.

Zdraví a vitalita

Energie máte dost, jen s ní neumíte hospodařit. Všechno vás láká, pokouší vaši představivost a litujete toho, že nemůžete být současně na několika místech. Nesoustředěnost a věčný souboj s časem jsou hlavní důvody vaší vyčerpanosti. Svému organismu prokážete dobrou službu tím, že si stanovíte reálné cíle a budete se jich držet. Nezapomeňte do plánů začlenit pohyb, který vás udržuje ve fyzické i psychické kondici, a rovněž setkávání s přáteli, s nimiž se odvážete, pobavíte a přijdete na jiné myšlenky.

KOZOROH

Speciální horoskop na rok 2020

Směle přijmete každou výzvu, přidáte vlastní nápady a dokončením záměrů pověříte snaživé jedince. Zase vás totiž zaujme něco jiného, ale hlavně se pokusíte dodržet slib, že se budete víc věnovat rodině.

Láska a rodina

Zajímavý jedince vás bude paradoxně přitahovat tím, že nebere v potaz vaše přání, možnosti či zkušenosti. Než vám dojde, že je to jeho oblíbený styl svádění, zachováte si odstup. Pokud třeba z pouhé zvědavosti přistoupíte na jeho hru, objevíte v sobě emoce, vášně i představy, o nichž jste neměli ani ponětí. Neobvyklý vztah, a to bez ohledu na to, zda jste zadaní, či nikoli, ještě umocní vaši tendenci všechno dramatizovat. Časem se se vrátíte do starých kolejí, ale na tuto avantýru rozhodně nezapomenete.

Profese a peníze

Ustavičně hledáte jistoty a pokukujete po věcech, které chcete mít. Na tom, že se staráte o rodinný či firemní majetek, není nic špatného. Úskalí ale spočívá v tom, že se někdy chováte majetnicky i k lidem, máte tendenci organizovat jim život a urazíte se, když se zařídí podle svého. I tak máte všechny předpoklady k tomu, že stanete v čele skupiny, která bude pověřena prestižím úkolem. Zodpovědnost považujete za otázku osobní cti, jste nároční, ale spravedliví, takže se na vedoucím postu osvědčíte.

Zdraví a vitalita

Vyznáváte pravidlo, že na stonání nemáte čas. Tímto postojem udržujete v chodu vnitřní ozdravné síly a můžete si dovolit mávnout rukou nad drobnými potížemi, protože skutečně odezní samy od sebe. Starosti vám nejspíš nadělá jistý zlozvyk, s nímž zápasíte se střídavými úspěchy. Pomůže, když svůj úmysl rozhlásíte. Při představě, že se vám kvůli nedodržení slibu okolí pošklebuje, ve svém snažení vytrváte. Účinnou motivací se rovněž stane vylepšení vzhledu, na němž si zakládáte. S experimenty to ale nepřehánějte.

VODNÁŘ

Speciální horoskop na rok 2020

Vystupujte sebevědomě i v situacích, kdy budete mít pochybnosti. Tím přesvědčíte vlivné osoby, kolegy a vlastně i sebe sama, že naprosto přesně víte, co děláte.

Láska a rodina

V ostatních se snažíte vidět to dobré a chcete věřit tomu, že jsou takoví, jak jste si je zaškatulkovali. Tím si koledujete o zklamání, ale ani to vás nepřipraví o sny, iluze a naděje. Hned několikrát se přesvědčíte, že každý vztah je jedinečný a že se dotyčný může změnit. Budete-li mít odvahu ponořit se do svých emocí, dokážete otevřeně probrat i hodně choulostivá témata. Jste zajedno víc, než myslíte, jen věci nazýváte jinými jmény. Rozdílnost vašich názorů na děti či jejich výchovu bohužel přetrvá.

Profese a peníze

Na co sáhnete, to se podaří. Snad jediným úskalím je, že občas házíte starosti za hlavu s tím, že to nějak dopadne. Na to můžete doplatit, jelikož pár jedinců, a to i z řad kolegů, na vás má spadeno, protože jste jim přebrali zajímavý projekt. Přestože máte mírumilovnou povahu, nejste naivní a nenecháte si namluvit bludy. V klidu si vždy proberte pro a proti. To vám pomůže odrazit případné vměšování do svých záležitostí, a to i za cenu otevřeného sporu. Naberete dech a znovu oslníte schopnostmi i nápady.

Zdraví a vitalita

Zpravidla všechno děláte pomalu, ale důkladně, což okolí někdy vytáčí. K vlastnímu tělu se chováte stejně. Potíže dlouze zkoumáte, vyzkoušíte všechno možné a lékaře se odhodláte navštívit, až když je zle. Stonání vás obtěžuje a z postele se hrnete hned, jakmile se vám uleví. Ve vlastním zájmu si však nehrajte na hrdiny dřív, dokud vyšetření nepotvrdí, že jste opět v naprostém pořádku. Je to důležité zejména v případě, že podstoupíte náročnější chirurgický zákrok spojený s následnou rehabilitací.

RYBY

Speciální horoskop na rok 2020

Vaším oblíbeným argumentem je, že máte pravdu a basta! Možná ano, jenže na takové jednání není nikdo zvědavý. Spojence získáte vlídností, dárky a trpělivým vysvětlováním.

Láska a rodina

Než se pustíte do boje o lásku, zamyslete se nad tím, zda je to opravdu nutné. Váš vztah skutečně nic neohrožuje, tedy až na vás, protože žárlivé scény nikdy nic dobrého nepřinesly, stejně jako věčné kontrolování, kde miláček byl, s kým a co dělal… Myslíte to dobře, nicméně zabrzděte a dopřejte mu víc volnosti. Vaši důvěru nezklame, protože vás miluje. Pokud je čirou náhodou místo po vašem boku prázdné, sblížíte se s někým z okruhu kolegů nebo kamarádů, jehož patrně budete utěšovat po dramatickém rozchodu.

Profese a peníze

Máte jasno v tom, co vás baví, a naopak obtěžuje, co můžete nabídnout a kolik peněz či benefitů za to chcete. Sladit tyto aspekty do jediné profese je tvrdý oříšek. A tak budete pátrat, absolvujete řadu pohovorů i konkurzů, až narazíte na slibnou firmu. Patrně si plácnete hned v prvním kole, nicméně se nežeňte do práce dřív, než uvidíte černé na bílém, k čemu se obě strany zavazují, a budete mít podepsanou smlouvu v kapse. Opatrnost vás ochrání před případným rozčarováním i jízlivými připomínkami partnera.

Zdraví a vitalita

S oblibou mluvíte o tom, jak vás mrzí, že si nedokážete poručit. Používáte to jako alibi, když další předsevzetí ohledně zdravé životosprávy vyšumí do ztracena. Pokud vám oblejší proporce nezpůsobují zdravotní problémy, jako jsou bolesti zad, dýchavičnost, vysoký krevní tlak nebo cukrovka, nedělejte z toho vědu. V opačném případě se svěřte do rukou odborníka na výživu a osobního trenéra. Společně najdete kompromis, který dodržíte, aniž byste se dostali do stresu, ten vám totiž škodí víc než faldíky.

Beran

Beran

Býk

Býk

Blíženci

Blíženci

Rak

Rak

Lev

Lev

Panna

Panna

Váhy

Váhy

Štír

Štír

Střelec

Střelec

Kozoroh

Kozoroh

Vodnář

Vodnář

Ryby

Ryby
zavřít

Nastavení cookies

K čemu cookies slouží?

Cookies soubory zajišťují správné fungování základních funkcí našeho webu a přispívají k tomu, abyste si váš pobyt v online prostoru užívali. Níže si můžete vybrat, jaké cookies nám chcete nebo nechcete poskytnout. Svoji volbu můžete také kdykoliv změnit.